НАШІ КОНТАКТИ:

тел. (056) 776-59-97

email: kzonvk28@i.ua

До уваги педагогів!

Лист Міністерства освіти і науки України від 03.07.2018р. № 1/9-415 "Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів

у 2018/2019 н.р."

Більш детальна інформація за посиланням:

Звернення педагогічного колективу

КЗО НВО № 28  до батьків!

Шановні батьки!

Звертаємося до вас з проханням пам’ятати про батьківську  відповідальність за життя та здоров’я дитини під час літніх канікул, проведення дозвілля!

Пам’ятайте, що здоров’я вашої дитини у ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки з незнайомими та вибухонебезпечними предметами, у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, під час відпочинку біля води. Забороніть пустощі біля водойм. Пам’ятайте про небезпечність знаходження дитини біля водойм без нагляду дорослих! Цікавтеся тим, як дитина проводить вільний час за межами дому, з ким товаришує. З метою безпеки обмежте перебування вашої дитини за межами дому у вечірній час.

Довіряйте, але контролюйте свою дитину! Враховуючи ускладнену ситуацію в країні звертаємо вашу увагу на особливу необхідність організації відпочинку вашого сина чи доньки. Ви повинні знати про кожен її крок! Пам’ятайте, що відповідальність за життєдіяльність вашої дитини несете ви особисто! Шановні батьки, нехай літо посміхається щирою усмішкою вам та вашим родинам, а літній відпочинок буде приємним та радісним!

Педагогічний колектив школи, адміністрація.

Вчимо дитину правил поведінки

під час пожежі вдома

НУШ рекомендує:

36 книг, які потрібно прочитати сучасному вчителю і батькам

Більш детальна інформація за посиланням

Як нас знайти:

вулиця Володі Дубініна, 12

НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"    116-111 (консультації по будням з 12.00 до 20.00, у суботу з 12.00 до 16.00)
"ГАРЯЧА ЛІНІЯ "ЯКЩО ОБРАЖАЮТЬ ДИТИНУ"(056) 370-48-19  (з 9.00 до 17.00)

Зовнішній вигляд

навчально-виховного об'єднання № 28

Методичний кабінет навчально-виховного об’єднання № 28

Стадіон навчально-виховного об’єднання № 28

Баскетбольна площадка навчально-виховного об’єднання № 28

Тренажерна зала спортивного комплексу навчально-виховного об’єднання № 28

Хореографічна зала Центру позашкільної роботи

навчально-виховного об’єднання № 28

Кабінет музики - мала концертна зала шкільної філармонії

Кабінет образотворчого мистецтва.

Художня студія навчально-виховного об’єднання № 28

Іннованційни кабінет біології. Лабораторія  природничих наук МАН

Медіа-інформаційно-бібліотечно-ресурсний центр

Електронна читальна зала навчально-виховного об’єднання № 28

Кабінет мови та літератури. Тренінговий кабінет навчально-виховного об’єднання № 28

Шкільна їдальня на 240 місць  навчально-виховного об’єднання № 28

Медіатека майбутнього. Кабінет хімії  навчально-виховного об’єднання № 28

Ресурсна кімната для дітей з особливими потребами

Школа майбутнього – Рекреація навчально-виховного об’єднання № 28

Фольклорне свято «Козацькому роду нема переводу»
Яскраве свято підготували гуртківці до дня Українського козацтва,співали танцювали, та приймали участь у козацьких змаганнях.
19.09.2018
Колективна творча справа гуртківців до Міжнародного Дня Миру
Участь у творчій акції "Янгол миру - збережи світ та Батьківщину" прийняли гуртки декоративно-прикладної творчості. Діти створювали власні оберіги,оздоблювали крила янгола та прикрашали петриківським розписом та квітами.
03.09.2018
Веселим святом розпочався новий учбовий рік для вихованців дошкільного відділення!
Малюки охоче виступали, співали та танцювали,разом з казковими героями у виконанні гуртківців театральної студії "Кукляндія" ЦПР.
01.09.2018
Свято першого дзвоника "Країна дитячих талантів"
Яскравим та незвичним святом розпочався новий учбовий рік 2018р. Спортивні батли серед 2-3, та 6-7класів, проходили на спортивних майданчиках, фітнес-команда 9-б класу була організатором танцювального флеш-мобу. Юні гімназисти 5-х класів вирушили екскурсією по новим шкільним кабінетам. Першокласники здійснили захоплюючу подорож країною талантів, де разом з керівниками центру позашкільної роботи створювали яскраві колективні роботи, а також танцювали та знайомились з новими видами спорту.
19.08.2018
Запрошуємо на навчання до гімназії КЗО НВО №28!
В 5-11 класах гімназії КЗО НВО № 28 в наявності вільні місця! Запрошуємо до нас на навчання!!!!
27.06.2018
На відкритті першого в Україні інклюзивного парку в Дніпрі
Вихованці пристосованого пришкільного табору "Здоров'ячок" були запрошені на свято відкриття нового безпечного парку, для дітей з особливими потребами. Діти були у захваті від нових інтерактивних панелей з англійською та українською мовами, та безпечних атракціонів. Давали інтерв’ю та знайомились з новими можливостями парку за допомогою волонтерів.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"