28 cерпня о 10.00 відбудеться зустріч-співбесіда з учнями та батьками 2-11х класів, що бажають вступити на вільні місця до КЗО НВО №28

НАШІ КОНТАКТИ:

тел. (056) 776-84-13

тел. (056) 776-59-97

email: kzonvk28@i.ua

Шановні батьки та учні!!!

У зв'язку з тим, що 1 вересня припадає на суботу,

то саме 1-го вересня плануються

свята для молодших школярів та

святкові зустрічі для старших учнів,

присвячені Дню знань.

Навчальний процес розпочнеться 3 вересня

До уваги!!!

Наказ департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 12.07.2018р. № 360 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти "Навчально-виховне  об’єднання  № 28 " Дніпровської міської ради"

До уваги педагогів!

Лист Міністерства освіти і науки України від 03.07.2018р. № 1/9-415 "Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів

у 2018/2019 н.р."

Більш детальна інформація за посиланням:

Учні відпочивають, а школа готується до початку навчального року

Звернення педагогічного колективу

КЗО НВО № 28  до батьків!

Шановні батьки!

Звертаємося до вас з проханням пам’ятати про батьківську  відповідальність за життя та здоров’я дитини під час літніх канікул, проведення дозвілля!

Пам’ятайте, що здоров’я вашої дитини у ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки з незнайомими та вибухонебезпечними предметами, у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, під час відпочинку біля води. Забороніть пустощі біля водойм. Пам’ятайте про небезпечність знаходження дитини біля водойм без нагляду дорослих! Цікавтеся тим, як дитина проводить вільний час за межами дому, з ким товаришує. З метою безпеки обмежте перебування вашої дитини за межами дому у вечірній час.

Довіряйте, але контролюйте свою дитину! Враховуючи ускладнену ситуацію в країні звертаємо вашу увагу на особливу необхідність організації відпочинку вашого сина чи доньки. Ви повинні знати про кожен її крок! Пам’ятайте, що відповідальність за життєдіяльність вашої дитини несете ви особисто! Шановні батьки, нехай літо посміхається щирою усмішкою вам та вашим родинам, а літній відпочинок буде приємним та радісним!

Нагадування: просимо вашій дитині вчасно, з 01.06.2016 – по 26.08.2016, організувати проходження профілактичного професійного медичного огляду з обов’язковою відміткою проби Руф’є.

Педагогічний колектив школи, адміністрація.

Вчимо дитину правил поведінки

під час пожежі вдома

НУШ рекомендує:

36 книг, які потрібно прочитати сучасному вчителю і батькам

Більш детальна інформація за посиланням

Як нас знайти:

вулиця Володі Дубініна, 12

НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"    116-111 (консультації по будням з 12.00 до 20.00, у суботу з 12.00 до 16.00)
"ГАРЯЧА ЛІНІЯ "ЯКЩО ОБРАЖАЮТЬ ДИТИНУ"(056) 370-48-19  (з 9.00 до 17.00)

Зовнішній вигляд

навчально-виховного об'єднання № 28

Методичний кабінет навчально-виховного об’єднання № 28

Стадіон навчально-виховного об’єднання № 28

Баскетбольна площадка навчально-виховного об’єднання № 28

Тренажерна зала спортивного комплексу навчально-виховного об’єднання № 28

Хореографічна зала Центру позашкільної роботи

навчально-виховного об’єднання № 28

Кабінет музики - мала концертна зала шкільної філармонії

Кабінет образотворчого мистецтва.

Художня студія навчально-виховного об’єднання № 28

Іннованційни кабінет біології. Лабораторія  природничих наук МАН

Медіа-інформаційно-бібліотечно-ресурсний центр

Електронна читальна зала навчально-виховного об’єднання № 28

Кабінет мови та літератури. Тренінговий кабінет навчально-виховного об’єднання № 28

Шкільна їдальня на 240 місць  навчально-виховного об’єднання № 28

Медіатека майбутнього. Кабінет хімії  навчально-виховного об’єднання № 28

Ресурсна кімната для дітей з особливими потребами

Школа майбутнього – Рекреація навчально-виховного об’єднання № 28

27.06.2018
На відкритті першого в Україні інклюзивного парку в Дніпрі
Вихованці пристосованого пришкільного табору "Здоров'ячок" були запрошені на свято відкриття нового безпечного парку, для дітей з особливими потребами. Діти були у захваті від нових інтерактивних панелей з англійською та українською мовами, та безпечних атракціонів. Давали інтерв’ю та знайомились з новими можливостями парку за допомогою волонтерів.
Прийом учнів до 5-11 класів гімназії
Про набір до перших класів
Шановні батьки майбутніх першокласників! Адміністрація КЗО НВІО № 28 повідомляє про те, що станом на 01.06.2018 року зараховано 124 учня до 1-х класів на 2018-2019 навчальний рік. Заплановано – 4 класи, 120 учнів. Фактично – 4 класи, 124 учня, вільних місць – 0.
Традиція перемагати!
13 травня на Фестивальному причалі відбувся ІІ чемпіонат м. Дніпра з дитячої легкої атлетики за міжнародною Програмою ІААФ. Як і минулого року, спортсмени нашої школи підтвердили, що вони - кращі!!. Збірна команда 3-4 класів посіла І місце серед восьми команд-переможців районних змагань. Зовсім трошки не вистачило команді 5-6 класів, щоб увійти у трійку призерів. Але ми віримо, що попереду наших учнів чекають перемоги! Висловлюємо велику подяку вчителям, які підготували команди. Це Сергєєва Олена Олександрівна, Федоренко Євгеній Олександрович, Горбатюк Наталя Василівна. Сподіваємося, що наступний чемпіонат стане для нас знову переможним!!!
Наші футболісти - чемпіони області!!!
Переможно закінчився фінал обласних змагань з футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2005 р.н. Учні 7С класу в нелегкій боотьбі вибороли І місце та вийшли на зональний етап Всеукраїнських змагань. Вітаємо спортсмеівн та їх тренера Кузнецова Віктора Михайловича! Бажаємо нових перемог!!!
Урочиста лінійка пам'яті
Для учнів початкової школи була проведена урочиста лінійка, та вахта пам'яті у шкільного обеліска яку підготував шкільний парламент.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"