Новости: 682

Пригоди трансформерів захопили учнів 5-х класів
26.12.2018

Барвисті канікули

Знайомсво з традиціями, історією країни та культурною спадщиною українського народу
25.12.2018

Канікули для мандрівників

Снігом, хуртовиною, заметіллю зустріли Карпати маленьких мандрівників
22.12.2018

Новорічна ялинка для майбутніх першокласників

Снігуронька та Миколай привітали малят з Новорічними святами!Усі водили хороводи,співали пісні, грали та танцювали біля красуні ялинки,а також отримували солодкі подарунки!

День Святого Миколая

Майстер-клас для для учнів початкової школи до Дня Святого Миколая
09.12.2018

"До-мі-солька"яскравим виступом відкривала битву хорів на сцені Дніпропетровської філармонії!

Бурхливі оплески та вигуки "Браво" супроводжували виступ юних артистів хору "Домісолька" на битві хорів Університету третього віку.

Спортивне свято "Сильні та спритні"

Учні початкової школи взяли участь у спортивному святі до Дня Збройних Сил України

Військово-спортивні змагання

До Дня Збройних Сил України серед старшокласників були проведені військово-спортивні змагання зі стрільби

Літературно-музична вітальня "Музика та англійська"

Лунали музичні твори різних жанрів,та на різних інструментах,у виконанні юних музикантів, та хористів "Домісольки",а учні 4-8 класів коментували побачене англійською мовою. Захід підготували вчителі: музичного мистецтва-Ваган В.А.,та англійської мови - Боровська Ю.В.

Відвідування театру імені Т.Г.Шевченка

Учнів 10-А класу вразив та захопив захід до Дня Гідності та Свободи