Новости: 682

День Гідності та Свободи

Круглий стіл старшокласників до Дня Гідності та Свободи

В гості до казки

До тиждня початкової школи відбулися відкриті театралізовані покази гуртківців театральної студії "Кукляндія" для учнів молодших класів.

День гімназиста

Учнів 5-х класів урочисто посвятили в гімназисти

Форум єдності зібрав гімназистів!

Можливість спілкуватися українською мовою,та вивчати ії дітям різних народностей, обговорювали на форумі, який підготувала кафедра української мови та літератури. Віршованим флешмобом та яскравими номерами, прикрасили форум гуртківці центру позашкільної роботи.

Цікаві канікули гуртківців

Різноманітні заняття та майстер-класи проходять для гуртківців на осінніх канікулах.

Театралізоване свято "Хеллоуїна"

Гуртківці театральної студії знайомились з традиціями святкування цього дня в різних країнах. Влаштували показ костюмів та приймали участь в конкурсах та майстер-класах.
27.10.2018

Благодійний фестиваль "Почути один одного"

На осінні канікулах гуртківці «Майстерні хореографії» виступили з номером на відкритті фестивалю та прийняли активну участь у танцювальних флеш-мобах. Керівники гуртків декоративно-прикладної творчості провели майстер-класи для усіх бажаючих.

Благодійний осінній ярмарок

На передодні осінніх канікул відбувся традиційний благодійний ярмарок "Сонячний коровай", в якому прийняли активну участь гуртківці ЦПР та шкільний парламент. Благодійну допомогу зібрану на ярмарку у розмірі 2500 гривень,було передано сім'ї Єви Райхман,для лікування за кордоном.

Фольклорне свято «Козацькому роду нема переводу»

Яскраве свято підготували гуртківці до дня Українського козацтва,співали танцювали, та приймали участь у козацьких змаганнях.
19.09.2018

Колективна творча справа гуртківців до Міжнародного Дня Миру

Участь у творчій акції "Янгол миру - збережи світ та Батьківщину" прийняли гуртки декоративно-прикладної творчості. Діти створювали власні оберіги,оздоблювали крила янгола та прикрашали петриківським розписом та квітами.