Новости: 640
16.03.2018

Семінар для старшокласників

24 березня запрошуємо школярів відвідати унікальну лекцію професора коледжу Англії за напрямом «Неврологія»
15.03.2018

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Учні 2-11 класів взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру"

Математичний квест

Під час тижня математики учні 5-х класів взяли участь у "Математичному квесті"

Вітаємо переможців акції "Годівничка"!

Учні 8-Б класу посіли ІІ місце у міській природоохоронній трудовій акції "Годівничка"

Освіта в Чехії

16 березня о 18.00 відбудеться презентація "Освіта в Чехії": навчання в державних ВНЗ, мовні програми
03.03.2018

Рій нашої школи "Дніпряни"гідно виступив на міському відбірковому етапі національно-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Яскравий творчій виступ нашого рою у конкурсах "Ватра" та "Впоряд" був відмічений журі конкурсу
02.03.2018

Вітаємо переможців Фестивалю-конкурсу "Artrave"

Хор "Домісолька" отримав диплом фестивалю 1 ступеня з піснями: "Україна" та "Алілуйя"- солістка Марічка Десятерік, керівник - Матохіна В.М.
01.03.2018

Випуск програми "Free Time" з турніру по "Лазертагу".

Постійні ведучі рубріки - учні 8-А класу Сітенков Миколай та Гетало Марія презентують турнір у нашій школі.
28.02.2018

"Майбутні олімпійці"

В останній день зими для учнів 6х класів пройшло спортивне свято "Майбутні олімпійці", присвячене зимовим Олімпійським іграм, які тільки но завершилися. Перемогла у змаганнях команда 6Г класу, ІІ місце -6 А, ІІІ - 6В, IV - 6Б клас. Свято підготували та провели студенти -практиканти Придніпровсьої державної академії фізичної культури і спорту. Вони ж виступили з показовими номерами.
27.02.2018

Змагання юних грацій

Пройшли традиційні шкільні змагання з художньої гімнастики. У старшій віковій групі місця розподілилися наступним чином: І - Соболь Арина, ІІ - Дибра Софія, ІІІ - Караван Софія. Серед молодших гімнасток І місце - Когай Маша, ІІ - Попрожук Софія, ІІІ - Прокапало Даша, Кельченко Таня. Гімнастки, які не зайняли призові місця, стали переможницями у різних номінаціях.