Новости: 640

Перемога волейболістів

Команда юнаків з волейболу виборола перемогу в рпайонному етапі міських змагань Олімпіади "Сузір'я спорту"

Спортивний клуб запрошує.

Спортивний клуб TAEKWON-DO запрошує до тренувань.
31.01.2018

Вистава "Ніч перед Різдвом"

Учні 8-Б класу відвідали виставу "Ніч перед Різдвом" в Дніпровському академічному театрі опери та балету

День пам'яті Героїв Крут

З нагоди Дня пам’яті героїв Крут символічно відбулася товариська зустріч з волейболу збірної команди школи зі студентами ДДІФКіС.

Мінародний день пам'яті жертв Голокосту

В школі проведені Єдині виховні години пам'яті жертв Голокосту
25.01.2018

Учениці 9-Б класу нашої школи, Єві Райхман, потрібна наша допомога.

Учениці 9-Б класу нашої школи, Єві Райхман, потрібна наша допомога. У дівчинки вроджена вада серця, легенева гіпертензія. Довгий час вона перебувала на підтримуючої терапії, але зараз їй потрібна термінова, дорога і складна операція по ПЕРЕСАДЦІ СЕРЦЯ І ЛЕГЕНЬ.

В школі пройшли заходи до Дня Соборності України
20.01.2018

Вітаємо дипломантів конкурсу "Битва хорів"-хор "До-мі-солька"

Дипломом 2 ступеня були нагороджені юні артисти на конкурсі професійних хорових колективів який традиційно проходив у ТРЦ "Караван"