КЗО "Навчально-виховне об'єднання №28", м.Дніпро

 






Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лист Директору
Ваше iм'я
Зворотнiй e-mail
Повiдомлення

Графік ДПА

 

Склад  атестаційних комісій 

державної підсумкової атестації в 4-х класах  КЗО НВО №28

за 2016-2017 навчальний рік

 

Голова комісії:

в 4-А класі - Ломако Ніла Михайлівна, директор, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

в 4-Б класі  - Сосницька Вікторія Анатоліївна, заступник директора з НВР, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

в 4-В класі – Назаренко Вікторія Вікторівна, заступник директора з НВР, вчитель вищої категорії, старший вчитель;

в 4-Г класі – Манко Ірина Аркадіївна, заступник директора з ВР, вчитель вищої категорії.

 

Дата

проведення, час

Клас

Предмет

Учитель

 

11.05.2017

4-А

Українська мова

Шевченко Анна Юріївна

4-Б

Чепіжко Антоніна Антонівна

4-В

Ковязіна Альона Валеріївна

4-Г

Федосеєнко Олена Віталіївна

16.05.2017

4-А

Математика

Шевченко Анна Юріївна

4-Б

Чепіжко Антоніна Антонівна

4-В

Харченко Віра Миколаївна

4-Г

Федосеєнко Олена Віталіївна

18.05.2017

4-А

Українське читання

 

Шевченко Анна Юріївна

4-Б

Чепіжко Антоніна Антонівна

4-В

Ковязіна Альона Валеріївна

4-Г

Федосеєнко Олена Віталіївна

 

Склад атестаційних комісій

державної підсумкової атестації в 9 класах КЗО НВО №28

за 2016-2017 навчальний рік

 

Голова комісії

в 9а – Манко Ірина Аркадіївна, заступник директора з НВР, вчитель вищої категорії, вчитель-методист 

в 9б Сосницька Вікторія Анатоліївна, заступник директора з НВР, вчитель вищої категорії, вчитель-методист 

в 9в – Караваєва Катерина Сергіївна, заступник директора з НВР, вчитель вищої категорії, вчитель-методист

 

Дата, час

Предмет

Класс

Склад комісії

ПІБ

Предмет викладання

30.05.2017

9.00

Математика  (письмово)

Вчитель

Пермінова Тетяна Іванівна

Математика

Асистент

Товстолиткіна Галина Олексіївна

Інформатика

Вчитель

Єлізарова Світлана Григорівна

Математика

Асистент

Жежеруха Ольга Григорівна

Математика

Вчитель

Самойленко Ольга Миколаївна

Математика

Асистент

Слюсаренко Анатолій Яковлевич

Фізика

02.06.2017

9.00

Історія України (письмово)

Вчитель

Мовчанюк Людмила Леонідівна

Історія

Асистент

Деревягіна Наталія Степанівна

Історія

Вчитель  

Мовчанюк Людмила Леонідівна

Історія

Асистент 

Бацин Павло Миколайович

Географія

Вчитель  

Мовчанюк Людмила Леонідівна

Історія

Асистент

Берло Анжела Вікторівна Історія

06.06.2017

9.00

Українська мова

(диктант

Вчитель

Пастушенко Наталія Вячеславівна

Українська мова та література

Асистент 

Нікітіна Ольга Олексіївна

Вчитель

Войтович Тетяна Вікторівна

Асистент 

Лізунова Олена Миколаївна

Вчитель

Пастушенко Наталія Вячеславівна

Асистент 

Єрмоленко Ірина Йосипівна