ХАРЧУВАННЯ

08.11.2016 року Навчально-виховне обєднання № 28 відвідала заступник начальника управління освіти Дніпровської міської ради з метою перевірки стану організації харчування учнів.

Зауважень немає.

Інформація

На виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2010 р. № 242 «Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах» Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим, багатодітним сім’ям з дітьми» у КЗО НВО № 28  організовано харчування дітей пільгової категорії.

За планом роботи школи було проведено контроль за організацією та наданням безкоштовного харчування дітям пільгової категорії.

Згідно наказам по школі безкоштовно харчуються учні:

-  з багатодітних сімей;

- дітини-сироти;

- діти під опікою;

- дитини з малозабезпечених сімей;

- учні-інваліди;

-  учні, батьки яких служать в АТО;

- діти з багатодітних сімей, які мають 50% знижку на оплату харчування;

- діти, які підсіли на дієту;

- діти, яким просто закортіло харчуватися безкоштовно.

ШАНОВНІ БАТЬКИ !

Будьте уважні, складаючи заяви та збираючи документи про надання пільг.

Перелік обов’язкових документів:

1. Заява. (У заяві вкажіть прізвище, ім’я учня, клас, у якому він навчається та                                 прізвище класного керівника).

2.  Копія свідоцтва про народження.

До заяви про встановлення пільг додаються:

-      по інвалідності - копія відповідного посвідчення (довідки);

-      по сирітству (опікунству) - довідка відповідної установи або копія рішення місцевої ради

-      багатодітним сім’ям - копії Свідоцтв про народження ще двох неповнолітніх дітей (до 18 років);

-      неповним сім’ям (втрата годувальника) - копія Свідоцтва про смерть одного з батьків та (або) довідка відділу соціального забезпечення про виплату пенсії у зв’язку із втратою годувальника;

-      малозабезпеченим - довідка (оригінал) про одержання допомоги від органів соціального захисту (довідка діє 6 місяців);

-      по навчанню дітей з однієї родини - копії Свідоцтв про народження всіх дітей родини, які навчаються у закладі (дані наводяться у заяві із зазначенням класів і прізвищ класних керівників , у яких діти навчаються, прізвищем та ім’ям дитини, якій буде встановлюватися пільга).

Усі копії документів мають бути завірені (у закладі або за місцем роботи чи проживання батьків).

Головний бухгалтер     Л.Ю. Духовникова

Орієнтовне двотижневе меню