КЗО "Навчально-виховне об'єднання №28", м.Дніпро

 





ХОРЕОГРАФІЧНЕ Відділення

 

ЗАВІДУЮЧА ВІДДІЛОМ  ХОРЕОГРАФІЇ

 

ХАЙРУЛЛІНА   ТЕТЯНА    ЕЛЬДАРІВНА

 

 

 

Бальные танцы
Наши малыши
Street dance
Настя Шадрина
Наши на майдансе

 

 

Розклад гуртків хореографії на 1 півріччя 2018-2019 н.р

 

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ

ВІДДІЛ

 

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

 

Місце проведення заняття

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

 

Хореографічний гурток

(1 –Акл)

Овчаренко Лілія Вітальївна 

Зал індівідуальної підготовки

15.15-15.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

 (1 -  Бкл)

Клас хореографії

116

 

 

 

 

15.15-15.50

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

(1-в кл)

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

Клас хореографії

116

 

 

 

 

 

14.20-14.55

 

 

Хореографічний гурток

( 1-г кл)

 

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

Індивідуальна зала

 

 

 

 

14.20-14.55

 

 

Хореографічний гурток

 (2акл)

 

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

Клас хореографії

116

12.25-13.10

 

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

( 2бкл)

 

Овчаренко Лілія Вітальївна 

Клас хореографії

116

 

 

 

 

12.25-13.10

 

 

Хореографічний гурток

( 2вкл)

 

Гловацька Світлана Михайловна

Клас хореографії

116

 

 

 

11.25-12.10

 

 

 

Хореографічний гурток

 (2гкл)

 

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

Клас хореографії

116

13.20-14.05

 

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

  (2дкл)

 

Овчаренко Лілія Вітальївна 

Клас хореографії

116

 

 

 

 

14.20-15.05

 

 

Хореографічний гурток

 (3акл)

 

Овчаренко Лілія Вітальївна 

Клас хореографії

116

 

 

 

 

12.25-13.15

 

 

Хореографічний гурток

 (3бкл)

 

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

Клас хореографії

116

 

 

 

8.30-9.15

 

 

 

Індивідуальна форма роботи з учнями певних категорій

12.25-13.15

 

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

 (3вкл)

 

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

Клас хореографії

116

 

 

 

 

11.25-12.10

 

 

Хореографічний гурток

(3гкл)

 

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

Клас хореографії

116

14.15-15.00

 

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

 (4акл)

 

Овчаренко Лілія Вітальївна 

Клас хореографії

116

 

11.25-12.10

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

 (4бкл)

 

Клас хореографії

116

 

12.20-13.05

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

 (4вкл)

 

Клас хореографії

116

 

 

 

 

13.20-14.05

 

 

Хореографічний гурток

( 4гкл)

 

Клас хореограф

 

14.15-15.00

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток

Молодша група

Гурмаза

Людмила

 

 

Музична зала

 

 

10.00 -10.20

 

 

 

 

16.10 -16.30

 

10.25 -10.45

 

15.45 -16.10

 

 

15.45 -16.10

Хореографічний гурток

Середня група

16.35 -17.00

 

10.50 -11.20

 

 

 

 

 

16.20 -16.50

16.20 -16.50

Хореографічний гурток

Старша група №1

15.00 -15.30

 

11.30 -12.00

 

 

      15.15 -16.00

 

 

Хореографічний гурток

Старша група №2

15.35 -16.05

 

12.05 -12.35

 

 

 

Хореографічний гурток

 

 

 

15.10 -15.40

 

 

 

 

 

16.00-16.30

16.45-17.15

 

16.45-17.15

 

 

 

 

Хореографічний гурток 9 б класу

Хайрулліна Тетяна Ільдаровна

Мала   хореографічна зала

індів

11.20-12.10

 

15.15-16.00

15.15-16.00інд

 

10.20-11.05

15.15-16.00

15.15-16.00інд

 

 

Хореографічний гурток 6 а класу

Хайрулліна Тетяна Ільдаровна

Мала   хореографічна зала,індивід.

 

 

 

15.15-16.00

9.25-10.10

 

9.00-9.45розтяжка

9.45-10.30акробатика

Хореографічний гурток

(11 кл 1 гр

 

 2 гр)

Бабій

 Андрій Миколаїович

Мала   хореографічна зала

 

15.30-16.15

16.15-17.00

 

 

16.05 -16.50

16.55 -17.40

 

 

 

16.00-16.45

16.45-17.15

 

 

 

17.45-18.30

18.30-19.15

 

 

 

Ансамбль бального спортивного танцю

 

 

 

 

 

 

 

Підготовча гр. ансамбль 12-15років 9 г

                              Петровський

Олег 

Алімович

 

 

 

Бабій Андрій Миколаїович

Велика

хореографічна зала

 

Мала

хореографічна зала

 

 

18.30 -19.15

19.15 -20.00

20.00-20.45

 

18.30 -19.15

19.15 -20.00

20.00-20.45

 

17.00-17.45

17.45-18.30

18.30-19.15

 

 

 

 

9.00-9.45

9.45-10.30джаз рас тяжка анс.

                                

 

Бабій

Андрій Миколаїович

Мала

хореографічна зала Велика

хореографічна зала

 

17.00-17.45

17.45-18.30

18.30-19.15

 

17.00-17.45

17.45-18.30

18.30-19.15

 

09.00-9.45

9.45-10.30

10.30-11.15

10.15-11.00

11.00-11.45джаз рас тяжка анс.

Гурток бального танцю

Група 1( 8-12 років)

 

Зала індівідуальної підготовки

 

 

15.30-16.15

16.15-17.00

 

 

 

11.15-12.00

12.00-12.45

15.45-16.30

16.30-17.15

Гурток бального танцю

Група 1  (6 років)

 

Група 7 років

Хайруллина Тетяна Ільдарівна

 

 

 

Гловацька

Світлана  Михайлівна

 

Мала хореографічна зала

 

 

 

 

13.25-14.10

 

 

12.25-13.00

 

10.00-10.45

 

 

14.00-14.45

 

14.00-14.45

 

 

Гурток бального танцю

Група 2  (7-8років)

 

Зала індивідуальних

занять

 

16.00-16.45

16.45-17.30

 

16.00-16.45

16.45-17.30

 

13.00 -13.45

13.45-14.30

 

 

Гурток бального танцю

Група 3 (9-12років)

 

Мала хореографічна зала

 

17.30-18.15

18.15 -19.00

 

17.00-17.45

17.45 -18.30

 

11.30-12.15

12.15-13.00

 

 

 

 

Гурток бального танцю

Група1 ( 7-9 років)

 

 

 

 

 

Мартишенко

Олена

Геннадіївна

 

 

 

Велика

хореографічна зала

15.00-15.45

16.45-17.30

 

 

2години

 

15.00-15.45

15.45-16.30

2години

 

15.30-16.30

16.30-17.30

Гурток бального танцю

Група2 ( 8-11 років)

Індивідуальна робота з обдарованними учнями

Велика

хореографічна зала

17.30-18.15

18.15-19.00

 

 

 

2години

 

2години

17.00-17.45

17.45-18.30

 

12.30-13.15

13.15-14.00

Гурток бального танцю

Група 3( 6 років)

 

 

 

Індівідуальна зала

 

19.00-19.45

 

17.30-18.15

 

 

10.45-11.30

 

 

10.45-11.30

 

 

Ансамбль сучасного 

Танцю

 

 

 

 

                           

     

     Овчаренко Ліля Віталіївна

 

Мала

хореографічна зала

 

18.30-19.15

19.15 -20.00

 

 

 

 

 (діско)

17.00-17.45

18.00-18.45

 

 

 

17.00-17.45

17.45 -18.30

 

 

Діско 1 год

17.45-18.30

18.30-19.15

 

 

 Гурток сучасного  танцю 10-15 років

 

 

Мала

хореографічна зала

16.45-17,30

17.30-18.15

 

15.30-16.15

16.15 -17.00

 

 

15.30-16.15

16.15-17.00

 

 

 Гурток сучасного  танцю 9-13 років

1рік

 

Мала

хореографічна зала

15.30-16.15

 

 

 

 

15.30-16.15

 

Гурток латино-американської танцю

Бабій Андрій Миколайович

 

 

 

Індивідуальна зала

 

 

 

19.00-19.45

 

сальса

 

 

 

15.30-16.15

16.15-17.00

14.00-14.45

14.45-15.30

 

 

 

20.00-20.45

20.45-21.30

 

 

 

17.45-18.30

18.30-19.15

 

Гуртки, ансамблі

 

 

Керівники гуртків  і  ансамблей

 

Ансамбль бального спортивного танцю

Средняя группа

 

Гловацька

Світлана 

Михайлівна

 

Петровський

Олег 

Алімович

 

Ансамбль бального спортивного танцю

Підготовча група

 

Петровський

Олег 

Алімович

 

Бережний

Олександр

Володимирович

 

Гурток бального танцю

Група 1  (8-10 років)

Гловацька

Світлана 

Михайлівна

 

Гурток бального танцю

Група 2  (9 -11лет)

 

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

 

Гурток бального танцю

Група 3 (10-13лет)

Гловацька

Світлана 

Михайлівна

 

Гурток бального танцю

Група 4  (10-12лет)

 

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

 

Гурток бального танцю

Леді- соло

 

Мартишенко

Олена

Геннадіївна

 

Ансамбль сучасного танцю

Подільська

Елеонора 

Вячеславівна

 

Ансамбль сучасного танцю

Підготовча група

Подільська

Елеонора 

Вячеславівна

 

Гурток сучасної  хореографії

10-13 років

Подільська

Елеонора 

Вячеславівна

 

Гурток сучасної  хореографії

8 -10 років

 

Бережний

Олександр

Володимирович

 

Спеціалізований

1–их класів

(бальна спортивна хореографія)

 

Бережний

Олександр

Володимирович

 

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

 

Спеціалізований

3-А

(бальна спортивна хореографія)

 

Бережний

Олександр

Володимирович

 

Гловацька

Світлана 

Михайлівна

 

Гурток

 1 –А

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

 

Гурток

1Б

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

 

Гурток

  1. В

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

 

Гурток

1  - Г

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

 

Гурток

2– А

Бережний

Олександр

Володимирович

 

Гурток

2– Б

Подільська

Елеонора 

Вячеславівна

 

Гурток

2  - В

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

 

Гурток

2Г

Бережний

Олександр

Володимирович

 

Гурток загальної хореографії

Молодша група

Гурмаза

Людмила

Олександрівна

 
 
 

Гурток загальної хореографії

Середня група

 
 

Гурток загальної хореографії

Старша група №1

 

Гурток загальної хореографії

Старша група №2

 

Гурток загальної хореографії

11 кл 1 гр

Бережний

Олександр

Володимирович

 

Гурток загальної хореографії

11 кл 2 гр

 

Гурток загальної хореографії

Група 1( 6-7лет )

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

 

Гурток загальної  хореографії

Група 2  (2 класи)

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

 

Гурток загальної  хореографії

Група 3  (3 класи)

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

 

Гурток загальної  хореографії Група 4 

(4 класи)

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

 

Гурток латиноамериканських танців

 

Безнисько

Сергій

Вікторович

 

Джаз

 

Бережний

Олександр

Володимирович

 

                                                                                         

 

 

 

 

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ

ВІДДІЛ

 

 

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

 

Місце проведення заняття

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Ансамбль бального спортивного танцю

Підготовча группа

 

 

Гловацька Світлана Михайлівна

мала

хореографічна зала

 

  18.30-19.15

 

 

18.30-19.15

 

 

9.30-10.15

10.15-11.00

11.30-12.15

12.15-13.00

Ансамбль бального спортивного танцю

 

Петровський

Олег 

Алімович

Велика

хореографічна зала

 

18.30 -19.15

19.15 -20.00

 

18.30 -19.15

19.15 -20.00

 

 

17.00-17.45

17.45-18.30

 

11.30-12.15

12.15 -13.00

13.00-13.45

Бережний

Олександр

Володимирович

Велика

хореографічна зала

 

17.45-18.30

18.30-19.15

19.15-20.00

 

17.45-18.30

18.30-19.15

    19.15-20.00

 

17.00-17.45

17.45-18.30

18.30-19.15

 

 

 

Гурток бальної хореографії (11-14 років)

Клас хореографії

116

 

 

18.00-18.45

18.45-19.30

 

 

11.00-11.45

11.45-12.30

 

Гурток бального танцю

Група 1  (9-11 років)

Гловацька

Світлана  Михайлівна

Мала хореографічна зала

 

17.00 -17.45

17.45-18.30

 

 

 

17.00 -17.45

17.45-18.30

 

 

11.00-11.45

11.45 -12.30

 

Гурток бального танцю

Група 2 ( 6-8років)

 

Гловацька

Світлана  Михайлівна

Мала хореографічна зала

 

15.30-16.15

16.15-17.00

 

15.30-16.15

16.15-17.00

 

 

13.00-13.45

13.45-14.30

 

Гурток бального танцю

Група 3  (6 років)

 

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

Зал індивідуальної підготовки

16.15-17.00

 

 

 

16.15-17.00

 

 

Гурток бального танцю

(7 років)

 

Мартишенко

Олена

Геннадіївна

Зал індивідуальної підготовки

17.00-17.45

17.45-18.30

 

 

 

 

17.00-17.45

17.45-18.30

 

 

 

14.00-14.45

14.45-15.30

 

Гурток бального танцю (10-14 років)

Мартишенко

Олена

Геннадіївна

Зал індивідуальної підготовки

 

18.30-19.15

19.15-20.00

 

18.30-19.15

19.15-20.00

 

 

12.30-13.15

13.14-14.00

 

Ансамбль сучасного танцю

1         група

Подільська

Елеонора  Вячеславівна

Мала

хореографічна зала

18.30-19.15

19.15 -20.00

 

 

14.45-15.30(инд)

 

15.30-16.15

 

 

15.15-16.00

16.00-16.45

 

 

 

 

 

 

Ансамбль сучасного танцю

2         група

Мала

хореографічна зала

20.00-20.45

20.45 -21.30

 

 

17.45-18.30

18.30-19.15

 

18.30-19.45

19.45-20.30

 

 

 

Ансамбль сучасного танцю

Підготовча група

Подільська

Елеонора  В’ячеславівна

Мала

хореографічна зала

17.00-17.45

17.45-18.30

 

14.00-14.45(инд)

17.00-17.45

17.45-18.30

 

 

17.00-17.45

17.45-18.30

 

 

 

Гурток сучасної  хореографії

9-14  років

Подільська

Елеонора  В’ячеславівна

Мала

хореографічна зала

15.30-16.15

16.15 -17.00

 

 

 

 

15.30-16.15

16.15 -17.00

 

 

 

Гурток сучасної  хореографії

8 -10 років

 

Мартишенко

Олена

Геннадіївна

Мала хореографічна зала

Зала індивідуальних

занять

 

 

 

 

 

18.30 -19.15

19.15-20.00

Зала індивідуальних занять

 

 

11.00 -11.45

11.45-12.30

Мала хореографічна

зала

Спеціалізований

4

(бальна спортивна хореографія)

 

Бережний

Олександр Володимирович

Зал індивідуальної підготовки

 

 

 

15.30-16.15

 

 

 

12.30-13.15

13.15 -14.00

16.15 -17.00

 

Гурток

 1 –А

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

Актова зала

 

 

 

15.15-15.50

 

 

 

Гурток

1Б

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

Актова зала

 

 

 

16.00-16.35

 

 

 

Гурток

1-       В

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

Клас хореографії

116

13.25-13.55

 

 

 

 

 

 

Гурток

1  - Г

Клас хореографії

116

15.15-15.50

 

 

 

 

 

 

 

Гурток

2– А

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

Зал індівідуальної підготовки

Клас хореографії

116

 

 

 

 

13.25-14.10

15.15-16.00

 

 

Гурток

2– Б

Подільська

Елеонора  Вячеславівна

Клас хореографії

116

 

 

 

 

13.25-14.10

 

 

Гурток

2 - В

Подільська

Елеонора  Вячеславівна

Клас хореографії

116

 

 

 

 

14.20-15.05

 

 

Гурток

2Г

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

Зал індівідуальної підготовки

 

 

12.30-13.15

12.30-13.15

14.20-15.05

14.20-15.05

12.30 -13.15

14.20-15.05

 

 

Гурток 2-Г

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

 

Клас хореографії

116

 

 

 

 

12.30 -13.15

14.20-15.05

 

 

Вокально –хореографічний ансамбль Каданс

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

Зал індівідуальної підготовки

 

14.20-15.05

 

 

 

15.15-16.00

13.25-14.10

14.20-15.05

 

Гурток 3-А

Бережний

Олександр Володимирович

Клас хореографії

116

 

 

 

14.20-15.05

 

 

 

 

Гурток 3 –Б

 

Подільська

Елеонора  Вячеславівна

Клас хореографії

116

 

 

 

12.30-13.15

 

 

 

Гурток 3-В

Мартишенко

Олена

 Геннадіївна

Клас хореографії

116

12.30-13.15

 

 

 

 

 

 

Гурток 3-Г

Бережний

Олександр Володимирович

Клас хореографії

116

 

 

12.30-13.15

 

 

 

 

Гурток загальної хореографії

Молодша група

Гурмаза

Людмила

Олександрівна

Музична зала

 

 

10.00 -10.20

 

 

 

 

16.10 -16.30

 

10.25 -10.45

 

15.45 -16.10

 

 

15.45 -16.10

Гурток загальної хореографії

Середня група

16.35 -17.00

 

10.50 -11.20

 

 

 

 

 

16.20 -16.50

16.20 -16.50

Гурток загальної хореографії

Старша група №1

15.00 -15.30

 

11.30 -12.00

 

15.15 -16.00

 

 

Гурток загальної хореографії

Старша група №2

15.35 -16.05

 

12.05 -12.35

 

 

 

Старша група №1, №2

 

 

15.10 -15.40

 

 

 

 

Гурток загальної хореографії

11 кл 1 гр

Бережний

Олександр Володимирович

Мала   хореографічна зала

 

 

 

 

 

9.30-10.15

10.15-11.00

 

Гурток загальної хореографії

11 кл 2 гр

 

 

 

 

 

 

9.30-10.15

10.15-11.00

Гурток загальної  хореографії Група 4 

(4 класи)

Хайрулліна

Тетяна

Ільдарівна

Клас хореографії

116

 

14.20-15.05

13.25-14.10

13.25-14.10

 

 

15.45-16.30

14.00-14.45

14.45-15.30

 

Гурток латино-американських танців

1 група

Безнисько

Сергій

Вікторович

 

Велика хореографічна зала

 

18.30-19.15

19.15 -20.00

 

 

18.30-19.15

19.15 -20.00

 

 

 

 

19.30-20.15

 (спільне заняття)

 

Гурток латино-американських танців

2 група

 

20.00-20.45

20.45 -21.30

 

20.00-20.45

20.45 -21.30

 

 

Джаз

 

Бережний

Олександр

Володимирович

Велика хореографічна зала

 

 

 

 

 

15.30-16.15

16.15 -17.00

17.00-17.45

17.45 -18.30