КЗО "Навчально-виховне об'єднання №28", м.Дніпро

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лист Директору
Ваше iм'я
Зворотнiй e-mail
Повiдомлення

Міжнародні та всеукраїнські конкурси

Сьомий Всеукраїнський конкурс

з українознавства

 «Патріот»

http://uclever.com/index.php/menupatriot/menupatr2016/270-patrinf2016

 

 

     Цей конкурс є дуже популярним в Україні. Кожного року в ньому беруть участь учні з усіх областей України.

     Наступний конкурс «Патріот» відбудеться в середніх навчальних закладах України в середу, 20 січня 2016 року.

     Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи.

     Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано до кожної школи, а також до методичних кабінетів та відділів освіти.

     Сума внеску одного учасника складає 20,00 гривень. Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти та напівсироти; статус таких учасників обов'язково підтверджується документально при подачі заявки). Якщо кількість учасників не перевищує 10 осіб, цей навчальний заклад отримує завдання та бланки відповідей електронною поштою.

     Для участі в конкурсі необхідно до 30 листопада 2015 року заповнити заявку на сайті www.uclever.com або надіслати письмову заявку та копію квитанції про сплату організаційного внеску до Оргкомітету

електронною поштою: [email protected] чи за адресою: а/с 185 «Конкурс», м. Київ, 03049. Матеріали для проведення надсилаються за декілька днів до конкурсу.

 

     Оргкомітет конкурсу звертається з проханням вчасно повідомити учнів та їхніх батьків про проведення конкурсу та оприлюднити інформаційні матеріали на сайті Вашої організації.

 

Шостий Всеукраїнський конкурс

з англійської мови

«Гринвіч»

http://uclever.com/index.php/menugreenwich/menugreen2015/240-infgreen2015

 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851, та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Президентом України запропоновано оголосити роком англійської мови.

Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загальноосвітніх шкіл. Протягом п’яти років існування конкурсу в ньому взяли участь понад 700 000 учнів з усіх областей України.

Наступний конкурс з англійської мови «Гринвіч» відбудеться в середніх навчальних закладах України в середу, 25 листопада 2015 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи.

Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано до кожної школи, а також до методичних кабінетів та відділів освіти.

Сума внеску одного учасника складає 20,00 гривень. Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти та напівсироти; статус таких учасників обов'язково підтверджується документально при подачі заявки). Якщо кількість учасників не перевищує 10 осіб, цей навчальний заклад отримує завдання та бланки відповідей електронною поштою.

Для участі в конкурсі необхідно до 30 вересня 2015 року надіслати письмову заявку та копію квитанції про сплату організаційного внеску до Оргкомітету електронною поштою:[email protected] або за адресою: а/с 185 «Конкурс», м. Київ, 03049. Матеріали для проведення надсилаються за декілька днів до конкурсу.

Оргкомітет конкурсу звертається з проханням вчасно повідомити учнів та їхніх батьків про проведення конкурсу та оприлюднити інформаційні матеріали на сайті Вашої організації.

 

П'ятий Всеукраїнський конкурс

з французької мови

 «Галлус»

http://uclever.com/index.php/menugallus/2015/260-gallusinf2015

 

     Цей конкурс став популярним в Україні вже з першого року свого існування.

     Цього року конкурс «Галлус» відбудеться у вівторок, 20 жовтня 2015 року в навчальних закладах України.

     Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, які вивчають французьку мову з 1-го класу як основну іноземну. Учасники не проходять будь-якого попереднього відбору. Вонизмагатимуться в п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи.

     Конкурс проводиться в школах за місцем навчання. Підсумкову інформаціюезультатами конкурсу буде надіслано до кожної школиа також до методичних кабінетів та відділів освіти.

     Сума внеску одного учасника складає 20,00 гривень.Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти та напівсироти; статус таких учасників обов'язково підтверджується документально при подачі заявки)Якщо кількість учасників не перевищує 10 осіб, цей навчальний заклад отримує завдання та бланки відповідей електронною поштою.

     Для участі в конкурсі необхідно до 25 вересня 2015 року заповнити заявку на сайті www.uclever.com абонадіслати письмову заявку та копію квитанції про сплату 

організаційного внеску до Оргкомітету електронною поштою:gallus@uclever.com 

чи за адресою: а/с 185 «Конкурс», м. Київ, 03049

Матеріали для проведення конкурсу надсилаються за декілька днів до конкурсу.

     Оргкомітет конкурсу звертається з проханням вчасно повідомити учнів та їхніх батьків про проведення конкурсу та оприлюднити інформаційні матеріали на сайті Вашої організації.

 

 

П'ятий Всеукраїнський конкурс

з німецької мови

«Орлятко»

http://uclever.com/index.php/menuorliatko/2015/250-orlyatkoinf2015

     За чотири роки існування конкурс здобув значної популярності. Понад 65 000 учнів з усіх областей України стали його учасниками.

     Наступний конкурс «Орлятко» відбудеться у вівторок, 20 жовтня 2015 року в навчальних закладах України.

     Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, які вивчають німецьку мову з 1-го класу як основну іноземну. Учасники не проходять будь-якого попереднього відбору. Вонизмагатимуться в п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи.

     Конкурс проводиться в школах за місцем навчанняПідсумкову інформацію зрезультатами конкурсу буде надіслано до кожної школиа також до методичних кабінетів та відділів освіти.

 Сума внеску одного учасника складає 20,00 гривень.Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти та напівсироти; статус таких учасників обов'язково підтверджується документально при подачі заявки)Якщо кількість учасників не перевищує 10 осіб, цей навчальний заклад отримує завдання та бланки відповідей електронною поштою.

        Для участі в конкурсі необхідно до 25 вересня 2015 року надіслати письмову заявку та копію квитанції про сплату організаційного внеску до Оргкомітету електронною поштою: [email protected] або за адресою: а/с 185 «Конкурс», м. Київ, 03049. Матеріали для проведення конкурсу надсилаються за декілька днів до конкурсу.

  Оргкомітет конкурсу звертається з проханням вчасно повідомити учнів та їхніх батьків про проведення конкурсу та оприлюднити інформаційні матеріали на сайті Вашої організації.