Режим роботи дошкільного відділення КЗО НВО №28

працює за п`ятиденним

робочим тижнем

з 07.00 - 19.00.

Вихідні дні : субота, неділя, святкові дні.

НАВЧАЛЬНО  -  ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС

У навчально-виховному процесі дошкільного відділення

використовуються такі основні форми організації дітей: спеціально організована навчальна діяльність(заняття), ігри, самостійна діяльність дітей, індивідуальна робота, спостереження, свята, розваги, гуртки тощо.

Основною формою організованої навчальної діяльності дітей

дошкільного віку залишаються заняття з різних розділів програми .

Навчально-виховна робота в дошкільному відділенні будується у відповідності до річного плану, розкладу занять.

Тривалість спеціально організованої навчальної діяльності (заняття) для дітей раннього віку - до 10 хвилин,  молодшого дошкільного віку  - 15 хвилин , середнього дошкільного віку -  20 хвилин,  старшого  дошкільного віку -  25 хвилин . (згідно наказу МОН №446 від 20.04.15 року).

"Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності."

Організована навчальна діяльність дітей у формі занять планується переважно у першу половину дня.

В окремих випадках допускається проведення деяких занять у другій половині дня.

Основним напрямком роботи з дітьми раннього віку в дошкільному закладі є забезпечення їх емоційного комфорту під час перебування в закладі, створення сприятливих умов для їх психічного і фізичного розвитку.

Для забезпечення оптимального рухового режиму до послуг дошкільнят - спортивна, музична зали.

Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей (ранкова гімнастика, рухливі ігри, фізкультхвилинка, фізкультурні паузи, фізкультурні, музичні заняття, гімнастика пробудження).