КЗО "Навчально-виховне об'єднання №28", м.Дніпро

 





ВІДДІЛ СПОРТИВНОЇ ТА ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ

 

   ЗАВІДУЮЧА ВІДДІЛОМ СПОРТИВНОЇ

ТА ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ  

ГОРБАТЮК  НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

 

 

 

Секції

 

Керівники секцій

 

«Спортивний клуб   Фізкультуркіна» 1-А,  1Б, 1В, 1Г, 1Д  класів

Федоренко Євген Олександрович

 

 

 

Горбатюк Наталя Василівна

 

 

«Спортивний клуб Фізкультуркіна» 2 –А, 3Г класів

«Спортивний  клуб  Фізкультуркіна»3– В   класу

«Спортивний клуб  Фізкультуркіна»2Б , 2В, 2Г, 2Д класів

Сергєєва Олена Олександрівна

 

Смольська Вікторія Олегівна

«Спортивний клуб Фізкультуркіна»3 А ,3Б класів

«Спортивний клуб Фізкультуркіна»4А, 4Б, 4В, 4Г класів

 

 

 

 

 

 

 

 

Секція   баскетболу

 

Федоренко Євген Олександрович

Секція волейболу

 

Рубан Наталія Вікторівна

 

 

Силова підготовка

 

 

 

 

 

 

 

 


Туристичний клуб "Меридіан"

(турисько - краєзнавчий напрям)

Мискін Анатолій Васильович

 


Чепіжко Антоніна Антонівна

Гріх Лариса Володимирівна

 

Туристичний клуб "Меридіан"

Гурток туризму

Бацин Павло Миколайович

Туристичний клуб "Меридіан"

Секція  спортивного  туризму

Котляров Євген Олександрович

Секція фітнесу

(танцювальна аеробіка)

 

Смольська Вікторія Олегівна

Секція художньої

гімнастики 

Синявська Ярослава Владиславівна 

Оздоровчо-реабілітаційна секція

Яланська Світлана Василівна

 

РОЗКЛАД РОБОТИ СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ І ГУРТКІВ

КЗО НВО №28 на  2017 – 2018 н.р.

 

ВИДИ  СПОРТУ

 

ТРЕНЕРИ

 

ПОНЕДІЛОК

 

ВІВТОРОК

 

СЕРЕДА

 

ЧЕТВЕР

 

П’ЯТНИЦЯ

 

СУБОТА

 

НЕДІЛЯ

 

 

ВОЛЕЙБОЛ

   

 

Рубан Наталія Вікторівна

 

Кейш Аліна

Віталісовна

07.40- 08.25

велика зала

 

15.10-15.55

велика зала

 

 

 

15.10 -15.55 велика зала

07.40- 08.25

велика зала

 

 

07.40 – 08.25

велика зала

 

08.30 – 09.15

велика зала

 

 

 

10.00-12.00

 

БАСКЕТБОЛ

 

Федоренко Євгеній Олександрович

 

 

 

 

 

15.10 — 15.55 велика зала

 

 

15.10 -16.30 велика зала

 

 

15.10 -15.55 велика зала

 

9.45 – 10.30

майданчик

10.30 -11.15

11.15-12.00

велика зала

 

 

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

 

Лобова

Ірина Антонівна

 

 

 

16.00 -18.30

велика  зала

 

 

16.00 – 18.30 велика  зала

 

 

 

16.00 – 18.3 0 велика зала

 

 

 

 

 

ФУТБОЛ

Нікітенков Юрій Олександрович

 

 

 

18.30 – 20.00 велика зала

 

16.00 – 18.30 велика зала

 

 

 

 

 

             

18.30-20.00

 

 

16.30 – 19.00 велика зала

 

18.30 – 20.00

велика зала

 

 

 

 

12.00–14.00

велика зала

 

 

 

12.00-14.00

велика зала

 

КАРАТЕ

 

Покатило

Анастасія

 Михайлівна

 

 

18.30 – 20.00 спортивна

 зала

 

 

18.30 – 20.00 спортивна зала

 

 

08.30- 10.30 спортивна   зала

 

ТАЕКВОНДО

Храпач

Едуард

Андрійович

 

20.00 - 21.30

спортивна

зала

 

20.00 - 21.30

спортивна

зала

 

20.00 - 21.30

спортивна

зала

 

 

 

РУКОПАШ-НИЙ БІЙ

 

Колесников

Сергій Романович

 

16.00 -19.00

актова зала

 каб. 204

 

16.00 -19.00

актова зала

каб. 204

 

16.00 -19.00

актова зала

каб. 204

 

 

КІКБОКСИНГ

 

 

Братчиков

Олександр

Петрович

 

 

15.00 – 18.30

Спортивна рекреація

 

 

 

15.00 — 18.30

Спортивна рекреація

 

 

15.30 -18.30

Спортивна рекреація

 

                  

 

 

ШАХИ

 

Малахова Єлизавета Хакімівна

 

 

15.10- 19.00

Каб.106

 

 

15.10- 19.00

Каб.106

 

 

15.10- 19.00

Каб.106

 

 

14.15-18.00

Каб.106

 

 

 

ФІТНЕС

 

Смольська

Вікторія Олегівна

 

 

 

 

15.10-15.55

Спортивна рекреація

 

 

 

 

15.10-15.55

Спортивна рекреація

 

 

 

 

 

 

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

 

Синявська Ярослава

Владиславівна

 

15.00 -17.30

дошкільне

відділення

 

 

14.05 - 14.50

14.55 - 15.40

15.45 -16.30

актова зала

каб. 204

 

14.05- 14.50

актова зала

каб.  204

15.00 -17.30

дошкільне відділення

 

 

14.05 - 14.50

14.55 - 15.40

15.45 -16.30

актова зала

каб. 204

 

14.05 - 14.50

14.55 - 15.40

актова зала

каб. 204

 

14.00 -14.45

актова зала

каб. 204

 

ЕСТЕТИЧНА ГІМНАСТИКА

Пісарькова

Олександра

Романівна

 

16.30- 17.15

17.15- 18.00

18.00-18.45

актова зала

каб. 204

15.30-16.00

16.00-16.30

Дошкільне відділення

16.30- 17.15

17.15- 18.00

18.00-18.45

актова зала

каб. 204

15.30-16.00

16.00-16.30

Дошкільне відділення

14.00-14.45

14.45-15.30

15.30- 16.45

17.30-18.15

спортивна зала

14.00-14.45

14.45-15.30

15.30- 16.45

17.30-18.15

спортивна зала

 

СИЛОВА ПІДГОТОВКА

 

Шевченко Володимир Валерійович

 

    16.05—16.50

16.55 – 17.40

тренажерна

зала кабінету

 ДПЮ

 

16.05 – 16.50

16.55 – 17.40

тренажерна

зала кабінету

 ДПЮ

 

 

 

 

ВЛУЧНИЙ СТРІЛЕЦЬ

 

ЮНИЙ СТРІЛЕЦЬ

 

Шевченко Володимир Валерійович

 

15.10 – 17.35

шкільний тир

13.20 – 15.00

 

 

 

16.50 – 18.25

шкільний тир

13.20 – 15.00

 

 

 

 

 

ТУРИСТИЧ

НИЙ КЛУБ

«МЕРИДІАН»

Екскурсійно- краєзнавча робота

 

Гріх

Лариса

Володимирівна

 

Чепіжко

Антоніна Антонівна

 

 

 

 

 

 

 

15.15 – 16.00

Теоретичний розділ

 

 

 

 

15.15 – 16.00

Теоретичний розділ

 

 

 

Екскурсійна рбота

 

 

Екскурсійна робота

 

 

 

 

 

ТУРИЗМ

Пішохідний,  велотуризм
 

 

 

Котляров Євген Олександрович

 

Бацин

Павло Миколайович

 

       

 

 

 

15.05 -16.30

Каб.302 Теоретичний розділ

 

15.05.16.30

Каб.302

 

 

 

09.00-16.00

 

Походи вихідного дня

 

09.00 –16.00

 

Багатоденні  пішохідні та велопоходи        різних категорій складності під час канікул