Наша школа

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ №28 «ГІМНАЗІЯ – ШКОЛА І СТУПЕНЯ  - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) – ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  –  загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів (І ступінь – початкова школа;  ІІ-ІІІ ступінь – гімназія (основна та повна школа) з дошкільним навчальним закладом (ясла-садок), центром позашкільної роботи, зареєстрований виконкомом Дніпровської міської Ради народних депутатів, розпорядження від 28 травня 1996 р. № 656-р, перереєстрований з урахуванням змін  14.06.2016, реєстраційний номер справи 1_224_033748_38, знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста.

1. Дошкільний підрозділ забезпечує належний рівень дошкільної освіти дітей віком від двох до шести (семи) років. Навчально-виховний процес у дошкільному закладі спрямований на реалізацію завдань Державного стандарту  дошкільної освіти України – Базового компоненту дошкільної освіти.

2.  Школа І ступеня забезпечує відповідний рівень загальноосвітньої підготовки учнів згідно з вимогами Державного стандарту початкової освіти.

Школа першого ступеню навчання створена з метою надання кожному учневі освіти відповідно до ступеня навчання, потенціалу кожної дитини, її  здібностей та інтересів й забезпечення можливості продовження навчання в класах гімназії.

3.    Гімназія – багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів. У гімназії забезпечується науково-теоретична, гуманітарна, загальнокультурна підготовка обдарованих і здібних дітей на основі поглибленого вивчення окремих предметів відповідно до напрямів діяльності гімназії. У гімназії навчально-виховний процес поєднується з науково-методичною, науково-дослідницькою та експериментальною роботою, характеризується використанням поряд з традиційними формами і методами навчання і виховання інноваційних педагогічних технологій. Спираючись на завдання освіти, напрямки роботи гімназії   пов’язані зі створенням умов для розвитку дитини, які сприяють більш повній реалізації її особистого інтелектуального потенціалу, створення соціально-психологічних умов для успішного навчання і психологічного розвитку дитини в ситуаціях шкільної  взаємодії.

4.  За гімназією територія обслуговування дітей та підлітків шкільного віку не закріплюється.

5.     Центр  позашкільної  роботи  здійснює  навчання і виховання учнів у позаурочний час; проводить навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-тренувальну та спортивну роботу.

6.   Навчальний заклад функціонує в режимі повного дня.

7.  У навчальному закладі визначена російська мова навчання (наказ управління освіти департаменту гуманітарної політики  Дніпровської міської ради від 01.11.2016р. № 251).

Профілі навчання відповідно до матеріально-технічного та кадрового забезпечення за напрямками: філологічний, історичний, соціально-гуманітарний, фізико-математичний, природничий.