Профорієнтиаційна робота

Профорієнтаційний захід - учні 10-А класу відвідали обласну лікарню імені Мечникова, дізналися про історію лікарні, побували в операційний, познайомились з роботою лікарів-анестезиологів.

30 ШКОЛЯРІВ-СТАРШОКЛАСНИКІВ БУЛИ ПРИСУТНІ ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЙ, ЯКІ ПРОВОДИЛИ ЛІКАРІ-ХИРУРГИ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ ІМ. МЕЧНИКОВА

09 листопада 2017 року в рамках КВЕСТУ « Я PROFI» учні-старшокласники КЗО СЗШ №28 та №10 завдяки організованій екскурсії відділеннями Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова мали унікальну можливість «доторкнутися» до інтелектуальної, престижної, шляхетної, вкрай відповідальної і складної професії «Лікар».

У заході взяли участь фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного та Дніпровського міського центрів зайнятості, заступник головного лікаря  по наданню екстреної  медичної допомоги Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Олександер Толубаєв , заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Юрій Скребець та 30 школярів, які планують пов’язати своє життя з медициною.

Екскурсія для школярів розпочалася з холу лікарні, де Юрій Скребець привітав дітей та розпочав презентацію з слайд-відео «3 роки на війні», що продемонструвало глядачам результати кропіткої та «ювелірної» праці лікарів, які 3 роки рятують бійців АТО. Далі для школярів розпочалося найцікавіше – їм продемонстрували всі етапи надання екстреної допомоги вкрай важким пацієнтам. Хлопці та дівчата мали можливість побачити, як працюють лікарі приймально-діагностичного, реанімаційного відділення, ургентного блоку. Побачили на власні очі, як використовують найсучасніше медичне обладнання – ангіограф, комп’юторний та магнітно-резонансний томографи.

Родзинкою КВЕСТУ для дітей  стала унікальна можливість бути присутніми під час проведення 4 операцій та відчути атмосферу роботи лікаря і «приміряти» її на себе. Під час проведення  КВЕСТУ-екскурсії  діти перебували під великим враженням, задавали багато питань та з цікавістю слухали відповіді лікарів.

Обласна клінічна лікарня ім. Мечникова  — одна з найстаріших багатопрофільних сучасно обладнаних лікувальних медичних установ України європейського рівня з 200 річною історією , де високопрофесійні лікарі надають пацієнтам сучасну спеціалізовану хірургічну допомогу.

«Наші високопрофесійні та досвідчені лікарі, які ставлять на ноги вкрай «важких» та на перший погляд безнадійних пацієнтів – гордість та головне надбання Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, міста Дніпро та взагалі України» – зауважив під час екскурсії головним хірургічним відділенням лікарні заступник головного лікаря  по наданню екстреної  медичної допомоги Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Олександер Толубаєв.

КВЕСТ «Я PROFI» – не просто профорієнтаційний захід, це можливість на кілька годин зануритися в професію вашої мрії і головне – «приміряти» її на себе. Цей метод створено аби перевірити чи Ваш вибір 100% правильний.

Більшість з  присутніх школярів КЗО СЗШ №28 та №10 після побаченого переконалися в правильності свого вибору – вони хочуть отримати професію «Лікар». А цей захід став першим кроком до досягнення такої шляхетної мрії.