28 cерпня о 10.00 відбудеться зустріч-співбесіда з учнями та батьками 2-11х класів, що бажають вступити на вільні місця до КЗО НВО №28

27 черв. 2018
На відкритті першого в Україні інклюзивного парку в Дніпрі
Вихованці пристосованого пришкільного табору "Здоров'ячок" були запрошені на свято відкриття нового безпечного парку, для дітей з особливими потребами. Діти були у захваті від нових інтерактивних панелей з англійською та українською мовами, та безпечних атракціонів. Давали інтерв’ю та знайомились з новими можливостями парку за допомогою волонтерів.
14 черв. 2018
Прийом учнів до 5-11 класів гімназії
1 черв. 2018
Про набір до перших класів
Шановні батьки майбутніх першокласників! Адміністрація КЗО НВІО № 28 повідомляє про те, що станом на 01.06.2018 року зараховано 124 учня до 1-х класів на 2018-2019 навчальний рік. Заплановано – 4 класи, 120 учнів. Фактично – 4 класи, 124 учня, вільних місць – 0.
14 трав. 2018
Традиція перемагати!
13 травня на Фестивальному причалі відбувся ІІ чемпіонат м. Дніпра з дитячої легкої атлетики за міжнародною Програмою ІААФ. Як і минулого року, спортсмени нашої школи підтвердили, що вони - кращі!!. Збірна команда 3-4 класів посіла І місце серед восьми команд-переможців районних змагань. Зовсім трошки не вистачило команді 5-6 класів, щоб увійти у трійку призерів. Але ми віримо, що попереду наших учнів чекають перемоги! Висловлюємо велику подяку вчителям, які підготували команди. Це Сергєєва Олена Олександрівна, Федоренко Євгеній Олександрович, Горбатюк Наталя Василівна. Віримо, що наступний чемпіонат знову стане для нас переможним!!!
10 трав. 2018
Наші футболісти - чемпіони області!!!
Переможно закінчився фінал обласних змагань з футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2005 р.н. Учні 7С класу в нелегкій боотьбі посіли перше місце та вийшли на зональний етап Всеукраїнських змагань. Вітаємо спортсмеівн та їх тренера Кузнецова Віктора Михайловича! Бажаємо нових перемог!!!
8 трав. 2018
Урочиста лінійка пам'яті
Для учнів початкової школи була проведена урочиста лінійка, та вахта пам'яті у шкільного обеліска яку підготував шкільний парламент.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"