12 жовт. 2018
Фольклорне свято «Козацькому роду нема переводу»
Яскраве свято підготували гуртківці до дня Українського козацтва,співали танцювали, та приймали участь у козацьких змаганнях.
19 вер. 2018
Колективна творча справа гуртківців до Міжнародного Дня Миру
Участь у творчій акції "Янгол миру - збережи світ та Батьківщину" прийняли гуртки декоративно-прикладної творчості. Діти створювали власні оберіги,оздоблювали крила янгола та прикрашали петриківським розписом та квітами.
3 вер. 2018
Веселим святом розпочався новий учбовий рік для вихованців дошкільного відділення!
Малюки охоче виступали, співали та танцювали,разом з казковими героями у виконанні гуртківців театральної студії "Кукляндія" ЦПР.
1 вер. 2018
Свято першого дзвоника "Країна дитячих талантів"
Яскравим та незвичним святом розпочався новий учбовий рік 2018р. Спортивні батли серед 2-3, та 6-7класів, проходили на спортивних майданчиках, фітнес-команда 9-б класу була організатором танцювального флеш-мобу. Юні гімназисти 5-х класів вирушили екскурсією по новим шкільним кабінетам. Першокласники здійснили захоплюючу подорож країною талантів, де разом з керівниками центру позашкільної роботи створювали яскраві колективні роботи, а також танцювали та знайомились з новими видами спорту.
19 серп. 2018
Запрошуємо на навчання до гімназії КЗО НВО №28!
В 5-11 класах гімназії КЗО НВО № 28 в наявності вільні місця! Запрошуємо до нас на навчання!!!!
27 черв. 2018
На відкритті першого в Україні інклюзивного парку в Дніпрі
Вихованці пристосованого пришкільного табору "Здоров'ячок" були запрошені на свято відкриття нового безпечного парку, для дітей з особливими потребами. Діти були у захваті від нових інтерактивних панелей з англійською та українською мовами, та безпечних атракціонів. Давали інтерв’ю та знайомились з новими можливостями парку за допомогою волонтерів.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"