Семінар для старшокласників

16 бер. 2018
24 березня запрошуємо школярів відвідати унікальну лекцію професора коледжу Англії за напрямом «Неврологія»

Запрошуємо школярів відвідати унікальну лекцію професора коледжу Англії за напрямом «Неврологія»!
Місце проведення: НВО № 28 , вул. Володі Дубініна 12, Дніпро
Дата: 24 березня 2018 року
Час: 14:00
Тривалість: 90 хвилин

Нашим гостем буде доктор Аділ Ікбар ( Dr. Adeel Iqbar) – практикуючий лікар і викладач англійського коледжу в Лондоні David Game College, котрий читає лекції для студентів за програмою A-Level медичного напрямку.
Доктор Аділ проведе цікавий семінар для учнів старших класів, які планують навчатися на медичних спеціалізаціях за кордоном, в тому числі у Великобританії.
Тема лекції: Neuroscience. A Journey Through the Brain (Неврологія. Подорож крізь мозок)
Під час лекції професор Ікбар розповість про будову нашого мозку та його основні властивості. За які частини тіла відповідає кожна складова мозку та як вона працює. Наприклад, лобова частка (або лобова доля) відповідає за формування особистості, пам’ять, можливість вирішувати задачі, збудження, роздратування та сексуальну поведінку. Доктор Аділ поясне роботу нейронів та імпульсів. Лекція буде супроводжуватися цікавими прикладами із медичного опиту. Учні ознайомляться з різними випадками із лікарняної практики, деякими хворобами та патологіями.

Лекція безкоштовна.