Лекції для старшокласників від SCOPH UMSA-Dnipro

11 квіт. 2018
Випускники школи - студенти Дніпропетровської медичної академії прочитали пізнавальну лекцію для старшокласників

Учасники комітету SCOPH UMSA-Dnipro 11 квітня відвідали декілька учбових закладів міста Дніпро, а саме УВО№28, з метою провести цікаві та пізнавальні лекції для школярів на теми, що стосуються наступаючого літа, а саме: «Перша допомога», «Виявлення, методи захисту та профілактика від кліщів та сонячного удару», «Все про сказ», а також «Важливість кави для серцево-судинної системи та ЦНС, для зниження розвитку хвороби Паркінсона та цукрового діабету другого типу».
Даний захід був дуже актуальним і цікавим для школярів. Після проведення лекції слідувала бесіду з учнями, що включає відповіді на їх численні запитання.
Комітет SCOPH UMSA-Dnipro обіцяє на цьому не зупинятися і продовжувати таким чином і надалі поширювати важливу інформацію в маси.