В КЗО НВО №28 пройшов День цивільного захисту

25 квіт. 2018
Традиційно у квітні в КЗО НВО №29 проходить День цивільного захисту, присвячиний річниці Чорнобильської аварії. Не винятком став і цей рік. Всі учні та вчителі закладу взяли участь у різних заходах до Дня ЦЗ.

Згідно з планом підготовки  навчального закладу та учнів з  цивільного захисту в КЗО НВО №28 25 квітня був проведений  «День Цивільного захисту».

Основними цілями та завданнями «Дня Цивільного захисту» були:

·        практична перевірка здатності  учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;

·        виховання впевненості учнів у ефективності заходів ЦЗ;

·        формування та розвиток високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, ініціативи, спритності, самовіддано виконувати завдання цивільного захисту.

Головними завданням Дня ЦЗ  були:

·        Забезпечення вдосконалення учнями та педколективом теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій.

·        Практичну перевірку здатності учнів діяти за сигналами оповіщення,   користування   засобами   колективного   та індивідуального захисту.

·        Навчання керівного та командно-начальницького складу організації  й   проведення   заходів   цивільного захисту  в школі.

До участі в «Дні Цивільного захисту» був залучений:

·          керівний та командно-начальницький склад ЦЗ навчального закладу;

·          особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ;

·          весь постійний склад та учнів (вихованців) навчального закладу.

Протягом Дня ЦЗ та ОТ з постійним складом і учнями відпрацьовані:

·        Дії за сигналом «Увага всім!»;

·        Користування засобами індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;

·        Дії при загрозі виникнення пожежі;

·        Виконання нормативів ЦЗ;

·        Навички надання першої медичної допомоги.

Заняття і тренування проводилось без зриву навчальних занять, за рахунок перерв, під час тематичних уроків. Учні, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналами ЦЗ діяли грамотно і чітко.

На високому методичному рівні проведено громадський огляд знань МСП «Перша допомога при травмах » (вчитель Борисова Н.М.).

На класних годинах розглянуті теми: «Евакуація», «Засоби особистого захисту», «Поведінка під час стихійного лиха», «Надзвичайні ситуації».

Проведені перегляд фільмів, присвячених безпеці життєдіяльності, діям при виникненні надзвичайної ситуації, переглянуто мультимедійний журнал «В гостях у безпеки».

Протягом дня були проведені заходи згідно плану