Свято першого дзвоника "Країна дитячих талантів"

1 вер. 2018
Яскравим та незвичним святом розпочався новий учбовий рік 2018р. Спортивні батли серед 2-3, та 6-7класів, проходили на спортивних майданчиках, фітнес-команда 9-б класу була організатором танцювального флеш-мобу. Юні гімназисти 5-х класів вирушили екскурсією по новим шкільним кабінетам. Першокласники здійснили захоплюючу подорож країною талантів, де разом з керівниками центру позашкільної роботи створювали яскраві колективні роботи, а також танцювали та знайомились з новими видами спорту.

ВІТАЄМО, ПЕРШОКЛАСНИКІВ У ДРУЖНІЙ РОДИНІ ШКОЛИ 28!

Маршрутний лист подорожі 1-В класу країкою Талантів

1.ХУДОЖНЯ АЛЕЯ