25 лют. 2015

24.02.2015 року на базі «Навчально-виховного об’єднання № 28" відбувся семінар

24.02.2015 року на базі Навчально-виховного об’єднання № 28 відбувся міський семінар-презентація для директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
25 лют. 2015

«Клиники, дружественные к молодежи» - это медицинская помощь подросткам и молодежи

21 лют. 2015

Вітаємо призерів ІІІ туру конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

20-21 лютого учні нашої школи брали участь у ІІІ турі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. 2 учні 10-Б класу Головач Анатолій та Куряков Євген посіли ІІІ місця в секціях "Біологія" та "Хімія"
20 лют. 2015

З Масляною вітаємо!Зиму проводжаємо - весну зустрічаємо!

Широке свято було організовано центром Регіональної культури на подвір’ї нашої школи. Гуртківці фолькльорного колективу привітали всіх зі святом, заспівали веснянки.Всі охоче грали та водили хороводи, а потім спалювали опудало Зими та зустрічали Весну, поласувавши млинцями.
19 лют. 2015

Масляна наближається

Юні туристи клубу "Меридіан"у Центрі народної творчості
17 лют. 2015

НАКАЗ Про посилення контролю за відвідуванням навчальних занять учнями загальноосвітніх закладів

16 лют. 2015

АКЦІЯ «ПРОГРАМИ ГІГІЄНИ ТА САНІТАРІЇ»

Разом з Міжнародним благодійним фондом "Збережемо дітей" потурбуємося про наших дітей
14 лют. 2015

Ми обрали СУПЕРПАРУ!

Напередодні Дня всіх закоханих в нашій школі відбулись святкові заходи. Серед 5- 6 класів було проведено конкурс "Суперпара". Хлопці та дівчата перевтілились у відомих закоханих персонажів- Аладіна та Жасмін, Рапунцель та Флінна, Вакулу та Оксану та інших. Жюрі було важко обрати найкращих серед 15 пар учасників. Але ж конкурс є конкурс, та переможцями заслужено стали учні 6-Б класу в образах Козака та Козачки!
12 лют. 2015

"Спортивний амур"

Все ближче День святого Валентина
11 лют. 2015