Позакласна робота

Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році
під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

Положення

про підготовку, проведення та розвиток всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти

у 2023-2024 навчальному році
під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

Мета: популяризація видів спорту та здорового способу життя серед учнів закладів загальної середньої освіти

Види спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування, черлідинг,

Змагання проводяться у 5 етапів:

Етап І (шкільний) – терміни проведення: грудень 2023 – січень 2024.

Етап ІІ (районний у містах) – терміни проведення: лютий–березень 2024.

Етап ІІІ (міський) – терміни проведення: квітень–травень 2024.

Етап ІV (обласний) – терміни проведення: травень 2024.

Етап V (всеукраїнський) – терміни проведення: червень 2024.

Реєстрація для участі - на сайті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» (http://scl.gov.ua)

Інструкція щодо реєстрації – у Додатку 1 до Положення

Терміни реєстрації – до 15.01.2024

Реєстрація на кожен обраний вид спорту проводиться окремо.

Заявка на участь у змаганнях – у Додатку 2 Положення

серед дівчат – учениць 4–6 класів

до 20 дівчат

Умови проведення змагань