Звернення до батьків

Шановні батьки!

Адміністрація Дніпровського ліцею № 28 звертає увагу на повідомлення департаменту кіберполіції Національної поліції України щодо виявлення у соціальних мережах небезпечних груп, у яких дітей доводять до самогубства.

З метою недопущення вступу дітей до таких груп інформуємо вас про алгоритм дій зловмисників, які доводять дитину до самогубства, ознаки участі дитини у подібних групах у соціальних мережах, список облікових записів, які реєструвалися з території України, а також контакти підрозділів кіберполіції, куди слід звертатися у разі виявлення небезпеки, аби вберегти дитину від суїциду, та взяти до уваги відповідні рекомендації департаменту кіберполіції НПУ:

«– приділяти більшу увагу психологічному стану дитини;

– перевіряти шкіряні покриви дитини на наявність пошкоджень; у разі їх виявлення – з’ясовувати обставини, за яких вони з’явилися; особливу увагу звертати на пошкодження різного роду у формі кита;

– перевіряти облікові записи (акаунти) дитини в соціальних мережах та групи, до яких входить акаунт; перевіряти вміст спілкування у приватних чатах;

– звертати увагу на коло спілкування дитини;

– намагатися зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями;

– обов’язково контролювати те, які фото- та відеофайли знаходяться в гаджетах дитини;

– встановлювати функцію «батьківський контроль» на всіх гаджетах дитини».

«При виявленні таких груп самостійно необхідно негайно повідомляти до кіберполіції (https://www.cybercrime.gov.ua– цілодобово), телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 в робочі дні)

або звертатися до адміністрації соцмережі, у якій було виявлено групу».

Додаткова інформація - https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/2113329

та https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/2113319

Звернення педагогічного колективу

Дніпровського ліцею № 28  до батьків!

Шановні батьки!

Звертаємося до вас з проханням пам’ятати про батьківську  відповідальність за життя та здоров’я дитини

під час канікул, проведення дозвілля!

Пам’ятайте, що здоров’я вашої дитини у ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки з незнайомими та вибухонебезпечними предметами, у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, під час зимових свят, під час відпочинку біля води. Забороніть пустощі, які можуть привести до травмування вашої дитини. Пам’ятайте про небезпечність знаходження дитини біля водойм без нагляду дорослих! Цікавтеся тим, як дитина проводить вільний час за межами дому, з ким товаришує. З метою безпеки обмежте перебування вашої дитини за межами дому у вечірній час.

Довіряйте, але контролюйте свою дитину! Враховуючи ускладнену ситуацію в країні звертаємо вашу увагу на особливу необхідність організації відпочинку вашого сина чи доньки. Ви повинні знати про кожен її крок! Пам’ятайте, що відповідальність за життєдіяльність вашої дитини несете ви особисто! Шановні батьки, нехай відпочинок буде приємним та радісним!

Педагогічний колектив школи, адміністрація.

За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян!

Правила безпеки життєдіяльності слід знати всім, а підростаючому поколінню особливо. Адже, як свідчить безжальна статистика, маленькі громадяни нашої держави, на жаль, дуже часто нехтують правилами безпеки і стають заручниками власної необережності
Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
Шановні батьки!
Не залишаєте дітей без нагляду!
Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті!
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
Не залишайте дітей без нагляду!

Звернення до батьків

щодо запобігання невиробничому травматизму

серед дітей

За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Незабаром канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків(пожежі, утоплення) з вини дитини.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки — першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти і тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!