КЗО "Навчально-виховне обєднання №28", м.Дніпро

Заступник директора з навчально-виховної роботи у дошкільному відділенні КЗО НВО №28

Романова Олена Олексіївна

Педагогічний стаж : 14 років

Освіта: Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка 2002 р.

Дошкільне відділення КЗО НВО №28  працює за п`ятиденним робочим тижнем з 07.00 - 19.00.

Вихідні дні : субота, неділя, святкові дні.

НАВЧАЛЬНО  -  ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС

У навчально-виховному процесі дошкільного відділення використовуються такі основні форми організації дітей: спеціально організована навчальна діяльність(заняття), ігри, самостійна діяльність дітей, індивідуальна робота, спостереження, свята, розваги, гуртки тощо. Основною формою організованої навчальної діяльності дітей

дошкільного віку залишаються заняття з різних розділів програми. Навчально-виховна робота в дошкільному відділенні будується у відповідності до річного плану, розкладу занять. Тривалість спеціально організованої навчальної діяльності (заняття) для дітей раннього віку - до 10 хвилин,  молодшого дошкільного віку  - 15 хвилин, середнього дошкільного віку -  20 хвилин,  старшого  дошкільного віку -  25 хвилин . (Наказ МОН №446 від 20.04.15 року "про зАТВЕРДЖЕННЯ ГРАНИЧНО ДОПУСТИМОГО НАВЧАЛЬНОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ДИТИНУ У ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ РІЗНИХ ТИПІВ ТА ФОРМИ ВЛАСНОСТІ.") Організована навчальна діяльність дітей у формі занять планується переважно у першу половину дня. В окремих випадках допускається проведення деяких занять у другій половині дня. Основним напрямком роботи з дітьми раннього віку в дошкільному закладі є забезпечення їх емоційного комфорту під час перебування в закладі, створення сприятливих умов для їх психічного і фізичного розвитку.  Для забезпечення оптимального рухового режиму до послуг дошкільнят - спортивна, музична залиЩоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей (ранкова гімнастика, рухливі ігри, фізкультхвилинка, фізкультурні паузи, фізкультурні, музичні заняття, гімнастика пробудження).