КЗО "Навчально-виховне обєднання №28", м.Дніпро

Як нас знайти:

вулиця Володі Дубініна, 12

Звернення педагогічного колективу

КЗО НВО № 28  до батьків!

Шановні батьки!

Звертаємося до вас з проханням пам’ятати про батьківську  відповідальність за життя та здоров’я дитини під час канікул, проведення дозвілля!

Пам’ятайте, що здоров’я вашої дитини у ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки з незнайомими та вибухонебезпечними предметами, у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, під час зимових свят, під час відпочинку біля води. Забороніть пустощі, які можуть привести до травмування вашої дитини. Пам’ятайте про небезпечність знаходження дитини біля водойм без нагляду дорослих! Цікавтеся тим, як дитина проводить вільний час за межами дому, з ким товаришує. З метою безпеки обмежте перебування вашої дитини за межами дому у вечірній час.

Довіряйте, але контролюйте свою дитину! Враховуючи ускладнену ситуацію в країні звертаємо вашу увагу на особливу необхідність організації відпочинку вашого сина чи доньки. Ви повинні знати про кожен її крок! Пам’ятайте, що відповідальність за життєдіяльність вашої дитини несете ви особисто! Шановні батьки, нехай відпочинок буде приємним та радісним!

Педагогічний колектив школи, адміністрація.

Правила безпечної поведінки на літніх канікулах

- для вихованців садочка                                                     - для учнів школи

НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"    116-111 (консультації по будням з 12.00 до 20.00, у суботу з 12.00 до 16.00)
"ГАРЯЧА ЛІНІЯ "ЯКЩО ОБРАЖАЮТЬ ДИТИНУ"(056) 370-48-19  (з 9.00 до 17.00)