Зустріч з олімпійцями

22 лют. 2019
22 лютого відбулося засідання соціологічної фокус-групи, де розглядалися питання удосконалення спортивно-масової роботи, іннновацій у сфері впровадження здорового способу життя.

Зустріч учнів шкіл міста зі студентами -соціологами ДНУ ініціював регіональний Олімпійський комітет та особисто  виконавчий директор Дювбаков Олександр Сергійович. Нашу школу представляяли Резниченко Євген ( 8А) та Лісна Дар'я (10 клас). Учні поділилися своїми враженнями від спортивних заходів, які проводяться у Дніпрі та висловили свою думку з питаннь  удосконалення їх організації. Діти із задоволенням вислухали й думку чемпіона світу з фехтування, учасника трьох Олімпіад Богдана Нікішина. Взагалі зустріч вийшла дуже цікавою та корисною для всіх учасників.