Відбулися збори педагогічного колективу і батьківської громадськості КЗО НВО № 28 в онлайн режимі

12 черв. 2020
Протокол зборів додається

зборів педагогічного колективу і

батьківської громадськості

КЗО НВО № 28 в онлайн режимі

Від 12 червня 2020 року

Присутні:

67 членів педагогічного колективу,

42 представника батьківської громадськості,

42 представника ради навчального закладу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт    Ломако Ніни Михайлівни, директора школи, про свою діяльність протягом 2019-2020 навчального року.
  2. Прийняття рішення щодо оцінки діяльності директора школи .

СЛУХАЛИ:

Ломако Н.М., звіт директора школи. Протягом  2019-2020 н. р. школа працювала в дусі демократизації, дотримання  основних  засад реформування освітнього процесу під гаслом «Медіактивна школа, заклад, де панує наука, творчість, спорт ». Закінчували навчальний рік у незвичайних умовах, але, як показала практика, усі надбані вчителями теоретичні та методичні знання пройшли практичну перевірку за час  карантину.    Системно проаналізувавши свою діяльність у 2019-2020 навчальному році, персональний внесок у підвищення рівня організації  навчально-виховного процесу, директор зосередилася на питаннях:

- модернізації матеріально-технічної бази;

- заходах щодо забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільності  їх розстановки;

- дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки;

- формування ціннісних орієнтацій стосовно здорового способу життя, створення оптимальних умов для збереження та зміцнення здоров’я учасників навчально-виховного процесу;

- надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей;

- дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо    попередження правопорушень;

- стану дитячого травматизму;

- стану роботи  центру ПЗО НВО № 28.

ВИСТУПИЛИ:

• Пермінова Т.І., учитель математики, наголосила на тому, що Ломако Н.М. протягом 2019-2020  н.р. відмінно виконувала свої обов΄язки. Як лідер школи, активно здійснювала шкільну навчальну та управлінську роботу. В освітньому процесі підтримує введення інноваційних технологій, школа зробила акцент  на медіаграмотності всіх учасників навчально-виховного процесу, її стиль управлінської діяльності - впровадження  індивідуального та партнерського підходу до дітей і батьків. Власним прикладом надихає  на це і весь педколектив.

-    Загинайло В.В., представник батьківської громадськості, відзначив серйозну і різнопланову роботу директора школи Ломако Н.М. Він зазначив, що керівник постійно ставить цілі щодо розвитку школи і досягає їх, наскільки це можливо в нинішніх умовах. Прослухавши звіт, запропонував схвалити  роботу директора і побажати успіхів у подальшому процвітанні нашої школи.

-   Манко І.А., заступник директора, зупинилася на  тому що,    із року в рік школа  крокує до створення сучасного  навчального закладу,  який є  медіактивним, інтерактивним, мобільним, відповідним сучасним вимогам освітнього процесу,      обладнаним для використання сучасних технологій,   трансформованим до    потреб  дітей та вимог створення НУШ,  головна мета якої – створити   школу, в якій буде приємно навчатись,  де  прислухаються до   думки учасників навчання, вчать критично мислити,  не боятися висловлювати власну думку , бути відповідальними громадянами та яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.   Місією школи є виховання соціально-адаптованої та громадсько-орієнтованої особистості.   Головною вимогою   школи є втілення у навчальний процес інтерактивних методів навчання, створення  вільного  доступу до Інтернету та електронних бібліотек. Ніла Михайлівна керуючи колективом, вибудовує  школу, яка надає якісну освіту, в якій вчителі зосереджуються  на оновленні навчального процесу, використовуванні інновацій педагогіки,    постійно прагнуть    випередити учнів  у  користуванні технічними засобами. Ця її далекоглядність сприяла тому, що вчителі  у період карантину зуміли в короткий термін перебудувати свою роботу під час   дистанційних занять, виконати навчальні плани та досягти   високого рівня  навчальних досягнень  учнів.

2.СЛУХАЛИ:

Лізунову О.М., учителя української мови та літератури, яка запропонувала провести відкрите голосування, для  визнання та   оцінки  роботи директора Ломако Н.М. за звітний період.

Ухвалили:  визнати  роботу директора школи за звітний 2019-2020 навчальний рік ,   оцінкою «добре».

Результати голосування:

за - 65 педпрацівників,

42 представників батьківської громадськості,

42 представника ради навчального закладу.

проти- 0

утримались-0