КЗО "Навчально-виховне обєднання №28", м.Дніпро

6 груд. 2018

Спортивне свято "Сильні та спритні"

Учні початкової школи взяли участь у спортивному святі до Дня Збройних Сил України

Військово-спортивні змагання

До Дня Збройних Сил України серед старшокласників були проведені військово-спортивні змагання зі стрільби
6 груд. 2018

Літературно-музична вітальня "Музика та англійська"

Лунали музичні твори різних жанрів,та на різних інструментах,у виконанні юних музикантів, та хористів "Домісольки",а учні 4-8 класів коментували побачене англійською мовою. Захід підготували вчителі: музичного мистецтва-Ваган В.А.,та англійської мови - Боровська Ю.В.

Відвідування театру імені Т.Г.Шевченка

Учнів 10-А класу вразив та захопив захід до Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

Круглий стіл старшокласників до Дня Гідності та Свободи

В гості до казки

До тиждня початкової школи відбулися відкриті театралізовані покази гуртківців театральної студії "Кукляндія" для учнів молодших класів.
20 лист. 2018

День гімназиста

Учнів 5-х класів урочисто посвятили в гімназисти
8 лист. 2018

Форум єдності зібрав гімназистів!

Можливість спілкуватися українською мовою,та вивчати ії дітям різних народностей, обговорювали на форумі, який підготувала кафедра української мови та літератури. Віршованим флешмобом та яскравими номерами, прикрасили форум гуртківці центру позашкільної роботи.
1 лист. 2018

Цікаві канікули гуртківців

Різноманітні заняття та майстер-класи проходять для гуртківців на осінніх канікулах.
31 жовт. 2018

Театралізоване свято "Хеллоуїна"

Гуртківці театральної студії знайомились з традиціями святкування цього дня в різних країнах. Влаштували показ костюмів та приймали участь в конкурсах та майстер-класах.