14 бер. 2019

Свіча палає, слова Шевченко лунають!

Незабутні враження від вистави за мотивами творів Т.Г. Шевченко, підготованої учнями 9-х класів під керівництвом Єрмоленко І.І. отримали глядачі гімназії.
22 лют. 2019

Олімпійське майбутнє

22 лютого відбулося засідання соціологічної фокус-групи, де розглядалися питання удосконалення спортивно-масової роботи, іннновацій у сфері впровадження здорового способу життя.
21 лют. 2019

Фольклорне свято до дня рідної мови ""Мову рідну полюбляємо, ми танцюємо, співаємо!"

Гуртківці 1-2 класів фольклорного гуртка читали вірші, рідною мовою, співали та танцювали на святі.
14 лют. 2019

Спортивне свято до Дня святого Валентина

14 лютого у спортивній залі школи пройшли змагання для учнів 9х, 10х класів, присявчені Дню святого Валентина
9 лют. 2019

Першість міста з таеквон-до ІТФ

Вже втретє наша школа приймала Першість Дніпра з таеквон-до ІТФ.
8 лют. 2019

Вітаємо переможців! Конкурсу малюнків "Мрія має колір"

Вітаємо учениць 3-В класу за перемогу у конкурсі з колективною творчою роботою.
7 лют. 2019

Вітаємо переможців!

Мер міста привітав команду з воднолижного спорту-переможців чемпіонату Європи, в складі якої учениці нашої школи.
31 січ. 2019

Свято гармоніїї і краси

31 січня у спортивній залі пройшли шкільні змагання з художньої гімнастики.
29 січ. 2019

Школа зустрічає конкурс "Учитель року" в номінації "Французька мова"

На три дні школа занурилась в атмосферу Франції,зустрічає гостей, співає, танцює та читає вірші французькою.
22 січ. 2019

День Соборності України

Літературно-музична композиція «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!» від шкільного самоврядування