КЗО "Навчально-виховне обєднання №28", м.Дніпро

20 лют. 2020

Вітаємо переможця!

Чижов Олексій, учень 1-Д класу, виграв планшет у конкурсі «Олімпіс» -осінння сессія та отримав диплом 3 ступеня
30 січ. 2020

Практика студентів педагогічного коледжу- майбутні вчителі музичного мистецтва

Цікаві уроки, музичного мистецтва для 1-5 класів,та розважальні заходи для малят дошкільного закладу проводили студентки під час практики.
25 січ. 2020

Обласна олімпіада з трудового навчання

На базі школи пройшов ІІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
22 січ. 2020

Заходи до Дня Соборності України

День Соборності України відзначили низкою націонално-патріотичних заходів. В класах були проведені класні години та виховні заходи, присвячені святу. Ланцюг єднання зібрав учнів початкової школи на стадіоні.
17 січ. 2020

Вітаємо баскетболістів!

Команда нашої школи стали бронзовим призером відбіркового етапу міських змагань з баскетболу 3х3.
2 січ. 2020

Вітаємо переможців!

Хор "До-мі-солька" отримав Гран-при та перше місце на міжнародному фестивалі-конкурсі в м. Львів “ HAPPY NEW YEAR 2020 ”
21 груд. 2019

Миколай привітав майбутніх першокласників з новорічними святами

Малюки водили хороводи, танцювали та грали біля ялинки, а також отримували у нагороду солодоші.
16 груд. 2019

"Зимова фея"

Цими вихідними спортивна зала зібрала 60 юних гімнасток на Відкритий турнір з художньої гімнастики "Зимова фея".
14 груд. 2019

Семінар "Інтерактивні методи навчання"

Учні 4-Г, 10-А та 10-Б класів показали, як у навчальній діяльності учителя та учні використовують мобільні телефони
10 груд. 2019