5 лют. 2015

Съёмка программы "Своим трудом"

Две команды из нашей школы 5- Б класс-команда жёлтых, и 6- В - команда зелёных состязались в "Игроленде", в теле-игре "Своим трудом".Программа в эфире 27 телеканала выйдет 14 февраля в 20.00.
5 лют. 2015

"Фізкультхвилинка - 2015"

Підведено підсумки конкурсу фізкультхвилинок серед класів початкової школи
4 лют. 2015

Даниил Фильченко - чемпион мира!!!! Ура победителю!!!!

Ученик 11А класса Даниил Фильченко - чемпион мира по воднолыжному спорту

Засідання батьківського всеобучу

Батьки учнів початкової школи знайомилися з роботою "Школи здоров'я"
29 січ. 2015

Поздравляем с победой! Затонский Всеволод стал победителем городского конкурса ораторского искусства - "Дар наш бесценный - речь!"

Плодотворная работа руководителя литературной студии Пастушенко Н.В. помогает одерживать победы её воспитанникам в различных олимпиадах и конкурсах!

Бій під Крутами

Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. В КЗО НВО №28 пройшли заходи присвячені трагедії Тридцяти.
26 січ. 2015

Зустріч малюків з героями журналу "Малятко"

До ювілею журналу в дитячий садок завітали гості зі шкільної бібліотеки, з цікавою розповіддю про дитячий журнал.
23 січ. 2015

Улюбленому журналу "Малятко" 55 років!

Бібліотека зібрала друзів на свято Дня Народження улюбленого журналу " Малятко"! Разом з героями- Малятком, Калинкою та Еником-Беником юні читачі вирішували логічні задачі, відгадували загадки та навіть готували смачні страви! А в кінці свята, всі дружньо привітали віршами, піснями та саморобними листівками іменинника- самого Малятка, якому виповнилося 55 років!
22 січ. 2015

День Соборності України

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
17 січ. 2015

Дебют відбувся!

Який у нас спортивный клас!