17 січ. 2015

Дебют відбувся!

Який у нас спортивный клас!
15 січ. 2015

Спектакль "Рождественский вертеп"

Традиционным рождественским вертепом поздравили учеников начальной школы, воспитанники театральной студии "Кукляндия".
14 січ. 2015

Новини з Чемпіонату світу з воднолижного спорту

Наші спортсмени - кращі в світі!
14 січ. 2015

Визначено переможців фіналу ІІ Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць”

Вже вдруге завершився масштабний Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць». Цього року кількість учасників усіх його етапів збільшилась (всього понад 530 робіт фінального етапу), роботи стали змістовнішими та більш креативними.
13 січ. 2015

Свято Маланки та Василя.

Центр регіональної культури привітав гуртківців з Новим роком! На гостину в театральну студію завітали колядники разом з Маланкою, Василем , Козою та Циганами. Познайомивши дітлахів та батьків з традиціями святкування українських зимових свят.
9 січ. 2015

Зимові канікули в Карпатах

Юні туристи клубу "Меридіан"провели зимові канікули в Карпатах
6 січ. 2015

Поздравление с Рождеством Христовым

Юные колядники фольклёрно-театральной студии разыграли вертеп и поздравили работников школы с наступающим праздником.
5 січ. 2015

Спортивні канікули

Навіть на канікулах в секціях і гуртках відділу фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи продовжуються тренування
5 січ. 2015

На зимних каникулах

После новогодних праздников продолжают свою работу кружки центра внешкольной работы.
26 груд. 2014

Премьера спектакля "Новогодние недоразумение"от театральной студии "Маска"

Новогодний праздник для учеников начальной школы прошёл ярко и необычно.