КЗО "Навчально-виховне обєднання №28", м.Дніпро

27 бер. 2019

До міжнародного дня театру

Для гуртківців - театральна вікторина та чаювання в гостях у Капелюшника.
26 бер. 2019

Насичені весняні канікули

До нас завітали кореспонденти 9 каналу,щоб дізнатись, як змістовно проводять канікули учні нашої школи.
25 бер. 2019

Вітаємо переможців!

Ансамбль "Домісольки"став фіналістом Всеукраїнського дитячого конкурсу-фестивалю французької пісні "Формідабль" уперше відбувся у Києві. У ньому взяли участь діти різного віку з усієї України. Співали французькі естрадні пісні на власний вибір.
22 бер. 2019

Благодійний весняний ярмарок

Традиційний весняний ярмарок зібрав юних майстрів та підприємців, які запропонували покупцям свої вироби, майстер - класи, та зони послуг. На допомогу в лікуванні Єви Райхман було зібрано 1300 гривень,які були передані батькам нашої учениці. Дякуємо всім за участь!
14 бер. 2019

Свіча палає, слова Шевченко лунають!

Незабутні враження від вистави за мотивами творів Т.Г. Шевченко, підготованої учнями 9-х класів під керівництвом Єрмоленко І.І. отримали глядачі гімназії.
22 лют. 2019

Олімпійське майбутнє

22 лютого відбулося засідання соціологічної фокус-групи, де розглядалися питання удосконалення спортивно-масової роботи, іннновацій у сфері впровадження здорового способу життя.
21 лют. 2019

Фольклорне свято до дня рідної мови ""Мову рідну полюбляємо, ми танцюємо, співаємо!"

Гуртківці 1-2 класів фольклорного гуртка читали вірші, рідною мовою, співали та танцювали на святі.
14 лют. 2019

Спортивне свято до Дня святого Валентина

14 лютого у спортивній залі школи пройшли змагання для учнів 9х, 10х класів, присявчені Дню святого Валентина
9 лют. 2019

Першість міста з таеквон-до ІТФ

Вже втретє наша школа приймала Першість Дніпра з таеквон-до ІТФ.
8 лют. 2019

Вітаємо переможців! Конкурсу малюнків "Мрія має колір"

Вітаємо учениць 3-В класу за перемогу у конкурсі з колективною творчою роботою.