Наша школа

Дніпровський ліцей № 28 Дніпровської міської ради (далі – Ліцей) є правонаступником Комунального закладу освіти «Навчально-виховне   об’єднання № 28 «гімназія – школа I ступеня – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) – центр позашкільної роботи» Дніпровської міської ради з передачею всього майна, прав та обов’язків.

Найменування:

- повне найменування: Дніпровський ліцей № 28 Дніпровської міської ради;

- скорочене найменування:  Ліцей № 28 ДМР.

Засновником (Власником) Ліцею є Дніпровська міська територіальна громада в особі Дніпровської міської ради (далі – Засновник).

Місцезнаходження Ліцею: Україна, 49107, м. Дніпро, вул. Героїв Рятувальників, 12.

Ліцей є юридичною особою, має ідентифікаційний номер, офіційні бланки, печатку та штамп із власною назвою, самостійний баланс, власні рахунки в органах Державної казначейської служби.

Ліцей є комунальним закладом освіти.

2.  Школа І ступеня забезпечує відповідний рівень загальноосвітньої підготовки учнів згідно з вимогами Державного стандарту початкової освіти.

Школа першого ступеню навчання створена з метою надання кожному учневі освіти відповідно до ступеня навчання, потенціалу кожної дитини, її  здібностей та інтересів й забезпечення можливості продовження навчання в класах гімназії.

3.    Гімназія – школа ІІ ступеня. У гімназії забезпечується науково-теоретична, гуманітарна, загальнокультурна підготовка обдарованих і здібних дітей на основі поглибленого вивчення окремих предметів відповідно до напрямів діяльності гімназії. У гімназії навчально-виховний процес поєднується з науково-методичною, науково-дослідницькою та експериментальною роботою, характеризується використанням поряд з традиційними формами і методами навчання і виховання інноваційних педагогічних технологій. Спираючись на завдання освіти, напрямки роботи гімназії   пов’язані зі створенням умов для розвитку дитини, які сприяють більш повній реалізації її особистого інтелектуального потенціалу, створення соціально-психологічних умов для успішного навчання і психологічного розвитку дитини в ситуаціях шкільної  взаємодії.

4.  Ліцей - багатопрофільний, академічний. У гімназії забезпечується науково-теоретична, гуманітарна, загальнокультурна підготовка обдарованих і здібних дітей на основі поглибленого вивчення окремих предметів відповідно до напрямів діяльності гімназії. У гімназії навчально-виховний процес поєднується з науково-методичною, науково-дослідницькою та експериментальною роботою, характеризується використанням поряд з традиційними формами і методами навчання і виховання інноваційних педагогічних технологій. Спираючись на завдання освіти, напрямки роботи гімназії   пов’язані зі створенням умов для розвитку дитини, які сприяють більш повній реалізації її особистого інтелектуального потенціалу, створення соціально-психологічних умов для успішного навчання і психологічного розвитку дитини в ситуаціях шкільної  взаємодії.

5.     Центр  позашкільної  роботи  здійснює  навчання і виховання учнів у позаурочний час; проводить навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-тренувальну та спортивну роботу.

6.  У навчальному закладі визначена українська мова навчання в 4-11 класах

Профілі навчання відповідно до матеріально-технічного та кадрового забезпечення за напрямками: філологічний, історичний, соціально-гуманітарний, фізико-математичний, природничий.