Сторінка музичного керівника

Музичний керівник

Матохіна Віта Миколаївна

Працює в закладі 20 років як музичний керівник, вчитель музичного мистецтва

та керівник вокально-хорового колективу "До-мі-солька"

У 2017 році приймала участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" в номінації " Музичне мистецтво" та одержала диплом 2 ступеня. Особливу увагу приділяла національно-патриотичному вихованню дітей

на музичник заняттях,святах та розвагах.

З ДОСВІДУ РОБОТИ

Музичний керівник нашого дошкільного відділення 2016 - 2017 навчальному році працює за програмою «Дитина в дошкільні роки»

Музичні заняття – це основна форма музичного виховання у дошкільному відділенні, які є систематичними і спрямовані на всебічний розвиток дошкільників та формування їхніх музичних здібностей. Плануючи музичні заняття, музичний керівник  Матохіна Віта Миколаївна обов’язково враховуює вікові особливості дітей, зокрема їхню розумову, фізичну та емоційну підготовленість до того матеріалу, який планується подавати.

Музичний розвиток, виховання музичним керівником здійснюється на музичних заняттях  за розділами: співи (Пісенна райдуга), слухання музики (Музична скринька), музично-ритмічні рухи (Гей, діточки, візьмемось за ручки), танці, музично-дидактичніц ігри, гра на музичних інструментах (Маленькі музиканти).

Також на базі дошкільного відділення діти починають вчитись співати у вокальному гуртку "До-мі-солька" та приймають участь у святкових ранках та концертах під керівництвом художнього керівника колективу - В.М. Матохіної та керівника молодшого складу - Ірини Віталіївни Свірідової.