КЗО "Навчально-виховне об'єднання №28", м.Дніпро

 





Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лист Директору
Ваше iм'я
Зворотнiй e-mail
Повiдомлення

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ "МОЄ ПРИДНІПРОВ'Я"

 ЗАВІДУВАЧКА РЕГІОНАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ КУЛЬТУРИ

"МОЄ ПРИДНІПРОВ'Я"

 

                                       ЧУРАЙ  ВІКТОРІЯ  ВАЛЕРІЇВНА                                             

 

 

 

 

 ЦЕНТР 

Запрошує дітей до гуртків та студій:

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гурток народної творчості "Сонечко"

            Керівник – народний майстер України

           Олена Валентинівна Белова-Брайченко

 

 

            Фольклорний гурток

            Керівник – Тетяна Юріївна Остапенко

 

Гурток "Виготовлення іграшок-сувенирів"

 

            Керівник – Світлана Григорівна Савченко

 

            Гурток «Юний кулінар»

        Керівники: Світлана Григорівна Савченко

               

 Гурток «Столярик»

 

        Керівник гуртка - Олексій Григорович Малащук

            

 Гурток «Гончарик»

          Керівники гуртка – Наталя Валентинівна Падалка,

                                       Кузьменко Юлія Андріївна

                    Гурток "Оригамі"

                                     Керівник гуртка - Проценко Олена Павлівна

 

 

  ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ - ГУРТОК "КУКЛЯНДІЯ"

           Керівник гуртка – Вікторія Валеріївна Чурай

           

 Гурток « Театр казки - Феєрія »

                              Керівник – Ольга Василівна Василенко

 

 

              Вокальний колектив -  ДИТЯЧИЙ ХОР "Домісолька"

             Керівники: Вікторія Миколаївна Матохіна (Основний склад)

                              Ваган Вікторія Анатоліївна (Молодший склад)

                                                  Свірідова Ірина Віталіївна (Початкоий склад)

 

              ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ "КАДАНС"

              Керівник: Анатолій Семенович Зігмонт

             

           Вокальна студія                                 

                                     Керівник - Стасюк Алла Вікторівна

 

              Гурток "Петриківський розпис"

                                   Керівник: Кузьменко Юлія Андріївна

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ЦЕНТРУ РЕГІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ

на ІІ семестр 2017 - 2018 навчального року

 

                                     

ЦЕНТР

РЕГІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ

 

 

П.І.Б. керівника гуртка

Місце проведення заняття

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Гурток «Гончарик»

Падалка

Наталія Валентинівна

Гончарна майстерня

 

     13.25-14.05

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

 

     13.25-14.05

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

 

 

    14.20-15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

17.00-17.45

 

 

 

 

Гурток «Гончарик»

Кузьменко

Юлія

Андріївна

Гончарна майстерня

13.25-14.05

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

 

 

 

 

    13.25-14.05

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

 

 

Столяр

Малащук

Олексій

Григорович

 

Столярна майстерня

  

14.20 -15.05

15.15 -15.55

14.20 -15.05

15.15 -15.55

14.20 -15.05

15.15 -15.55

14.20 -15.05

15.15 -15.55

 

 

 

«Петриківський   розпис»

 

 

Кузьменко 

Юлія

Андріївна

 

К.004

  

 

13.25-14.05

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

17.00-17.45

13.25-14.05

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

17.00-17.45

12.30 -13.15

13.25-14.05

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

17.00-17.45

 

 

 

 

 

 

Театр ляльок

Чурай

Вікторія

Валеріївна

Театральна   студія

      к.013

   

   13.30-14.15  

   14.20 -15.05

 

     12.30 -13.15

     13.30-14.15

14.20 -15.05

15.15 -15.55

 

 

13.30 -14.15

14.20 -15.05

15.15 -15.55

 

 

13.30-14.15

14.20 -15.05

15.15 -15.55

 

 

 

 

Театр казки

              

Василенко

Ольга

Василівна

      к.109

 

15.15 -15.55

16.05 -16.50

15.15 -15.55

12.30 -13.15

15.15 -15.55

16.05 -16.50

 

 

 

 

 

Фольклорний гурток

 

 

 

Остапенко

Тетяна

Юріївна

 

 

 

к. 207

 

  

 

     14.20-15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

 

    

 

     14.20-15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

   

 

     14.20-15.05

15.15 -16.00

16.05 -16.50

 

 

 

 

Моделювання іграшок-сувенірів

 

Савченко

Світлана

Григоровна

к.005

15.10 -15.55

16.00-16.45

15.10 -15.55

16.00-16.45

 

 

 

 

 

 

Юний кулінар

Савченко

Світлана

Григоровна

 

к.006

 

  

    

 

15.10 -15.55

16.00-16.45

 

14.20-15.05

15.15 -16.00

   

 

 

Ансамбль «Каданс»

Зігмонт

Анатолій

Семенович

к.206

 

 

 

13.25-14.05

14.20-15.05

15.10 -15.55 16.00-16.45

 

 

 

Вокальний ансамбль

Стасюк

Алла

Викторовна

 

Вокальна студія

107

12.25 -13.10

   13.20-14.05

14.20 -15.05

15.10 -15.55

 

12.25 -13.10

     13.20-14.05

14.20 -15.05

15.10 -15.55

16.00-16.45

 

 

 

 

Вокальний колектив

«До-мі-солька»

(дитячий хор)

Основний склад

 

                         Матохіна

Вікторія  Миколаївна

 

 

Актова зала-

Театральна студія

   13.30 -14.15

14.20 -15.05

 

 

 

13.30 -14.15

14.20 -15.05

 

 

 

 

 

9.00-9.45

 

Молодший хор

Ваган

Вікторія

Анатоліївна

К.206

14.20 -15.05

15.10 -15.55

 

13.30 -14.15

14.20 -15.05

 

 

 

 

Початкова група(дошкільне відділення)

Молодший хор

 

Свірідова

Ірина

Віталіївна

 

Театральна студія

    10.35-11.05

11.10-11.40

13.20-14.05

 

     10.35-11.05

11.10-11.40

12.25-13.10

13.20-14.05

 

 

 

9.00-9.45

 

 

 

Гурток дитячої  творчості

«Сонечко»

 

Бєлова-Брайченко

Олена Валентинівна

к. 108

10.00-10.30 10.35-11.05

11.10-11.40

11.50-12.20

12.30-13.00

13.30-14.15

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.10-16.50

     13.30-14.15

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.10-16.50

   

     12.25-13.30

     13.30-14.15

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.10-16.50

 

 

 

10.00-10.30 10.35-11.05

11.10-11.40

11.50-12.20

12.30-13.00

13.30 -14.15

14.20 -15.05

15.15 -16.00

16.10-16.50

 

 

Гурток «Оригамі»

Проценко

Олена

Павлівна

 

 

 

К.118

15.20-16.00

15.20-16.00

15.20-16.00

15.20-16.00

 

 

 

Гурток « Україна - моя Батьківщина »

 

Вахтурова

Олена Вадимівна

 

к.224

13.30-14.15

14.20 -15.05

 

 

15.15 -16.00

16.10-16.50

 

 

13.30-14.15

14.20 -15.05

 

 

 

Гурток «Акторська майстерність»

Шаблій

Тетяна Валентинівна

К.107

 

13.30-14.15

14.20 -15.05