"Весняна тура - 2015"

11 бер. 2015
Завершився п'ятий ювілейний шаховий турнір

Одинадцятого  березня 2015 року пройшов п’ятий ювілейний шкільний шаховий турнір «Весняна тура - 2015».  Тридцять шість юних шахістів виборювали право стати  кращими в  змаганнях, які стали вже традиційними. На чорно – білих дошках  точилися запеклі бої, в яких перемогу здобули найсильніші. В молодшій віковій категорії  перше місце виборов учень 1В класу Рожков Денис, 2 місце у Міро Олександра (1Г), 3 місце  у Бровченко Романа. У дівчаток переможницею стала учениця 3В класу Максимович Анастасія, 2 місце – Бровченко Катя, 3 місце – Деремешко Софія – 2А. В групі більш досвідчених  спортсменів  1 місце у Руденко Данила -2Бклас, 2 місце у Руденко  Матвія – 1Г клас, третє місце у Гаржи Артема – 2А клас.  В цих змаганнях  кожна дитина змогла проявити себе, довести свої здібності, виявити волю до перемоги. Щирих слів подяки заслуговує тренер шкільної секції шахів Байсарова Анастасія Василівна. Вже кілька років вона залучає дітей до  цієї розумної гри, формує логічне мислення і творчі здібності. Сподіваємося, що наші шахісти будуть кращими не тільки у внутрішньошкільних змаганнях, а й  захищатимуть честь навчального закладу на турнірах вищого рівня!.