14 травня 2015 року на базі НВО № 28 відбувся науково-практичний семінар

14 трав. 2015
обласний науково-практичний семінар «Система роботи з батьками обдарованих дітей в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі»

ПРОГРАМА

обласного науково-практичного семінару  «Система роботи з батьками обдарованих  дітей в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі»

Мета семінару: ознайомити   учасників семінару із   досвідом   роботи  з батьками обдарованих учнів НВО № 28. Обговорити шляхи підвищення ефективності роботи з батьками обдарованих дітей в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі.

Учасники семінару: представники департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації,  Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методисти відділів освіти, директори загальноосвітніх навчальних закладів  Дніпропетровської області.

Місце проведення: Комунальний заклад освіти «Навчально-виховне об’єднання    № 28 «гімназія-школа І ступеня  – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок ) -  центр позашкільної роботи» Дніпропетровської міської ради

Дата проведення: 14 травня 2015р.