Фізкультурна перерва з олімпійцями

26 трав. 2015
Всеукраїнський проект «Dо like OLYMPIANS»,

Школами  країни  крокує Всеукраїнський  проект «Dо like OLYMPIANS», який реалізовується Національним олімпійським комітетом України спільно з «The Coca Cola Foundation».

Головна мета  заходу - привернення уваги дітей до активного та здорового способу життя, популяризація спорту й олімпійських  цінностей.

Дніпропетровське регіональне відділення  Національного олімпійського  комітету України 26 травня організувало зустріч  учнів початкових класів  навчально – виховного об’єднанння №28 з майбутніми олімпійцями.

Гостями школи стали  Андрій Шульга – десятиразовий чемпіон України з плавання і Тетяна Кудако – призер чемпіонату Європи, багаторазова чемпіонка України з плавання.

В рамках проекту, який  включає в себе проведення уроку з олімпійцем, розминку з учнями та майстер-клас від олімпійця,  учні показали гостям різні види  фізкультурних перерв, отримали майстер – клас від справжніх чемпіонів, виконали всі разом  олімпійську розминку.

Учасники отримали у подарунок футболки з символікою проекту.

А яскравим завершенням  цієї  чудової події,  як і під час кожного заходу «DO like OLYMPIANS»,  стала загальна фотографія у стрибку.