Перші кроки до великої науки

3 груд. 2015
конкурс наукових проектів «Золота осінь», на якому почесними гостями були батьки учнів гімназії навчально-виховного об’єднання № 28.

26 листопада 2015 року у рамках гурткової роботи Центру позашкільної роботи відділу «Перші кроки до великої науки» керівником гуртка  «Основи екології» Пероцовою Наталією Віталіївною проведено конкурс наукових проектів «Золота осінь», на якому почесними гостями були   батьки учнів гімназії навчально-виховного об’єднання № 28.

Переможцями конкурсу стали такі учні:

І місце  - Михайлов Гліб і Камінський Гліб – учні 8-Б класу.

ІІ місце – Воловик Іван і Атаманенко Ганна – учні 6-Б класу.

ІІІ місце – Горбань Володимир і Варакута Артем – учня 6-Б класу.

Переможцем у номінації «Наочність своїми руками» стала учениця 6-Б класу Атаманенко Ганна за створені моделі рослинної і тваринної клітин.

p

Наочністьсвоїми руками "Модель рослинної та тваринної Клітини"