"Козацька слава"

14 жовт. 2014
До Дня Українського козацтва відбулося спортивне свято для учнів 4х класів

Весело та яскраво  пройшло спортивне свято "Козацька слава"для учнів 4-х класів, присявчене Дню Українського козацтва. Хлопці та дівчата показували справжні дива у силі, спритності, швидкості. Зав'язували кушаки, плели віночки, змагалися в елементах гопака, перетягуванні канату. Справжньою прикрасою свята стали виступи вокалісток"Кадансу",  чудові танці Вовченка Гліба (4Б) та Марії Гаркуші (3Г). Зрештою, у запеклій боротьбі перемогу здобули команди 4Б та 4В класів, які набрали однакову кількість балів, а команди 4А та 4Г розділили друге місце. Славним вийшло свято "Козацької слави".

Того ж дня змагалися ще й команди 6В та 5Б класу. І знову нелегка боротьба,

але  велике прагнення перемоги.  Команди набрали рівну кількість балів.

Сміливо можна сказати, що цей день став Днем єднання та командного духу для всіх учасників свята. А підготували та провели його вчителі Сергєєва О.О., Горбатюк Н.В., Федорнко Є.О.,Чурай В.В.