Всеукраїнський соціальний проект «ІКТ — освітянам!»: Дніпропетровськ

11 груд. 2014
11 грудня на базі комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 28» м. Дніпропетровська відбулися майстер-класи для заступників директорів шкіл у межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!».

Представники напряму «МЦФЕР: Освіта» Яна Поліщук і Артур Кубрак під час лекцій практично продемонстрували учасникам проекту, як оптимізувати та полегшити роботу з документацією за допомогою електронних продуктів: КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи»,експертно-правової системи «Expertus: Школа». Учасники мали змогу самостійно створити документи в програмі КОЗА-ДИСК, а також знайти в експертно-правовій системі потрібний матеріал з робочих питань і тем, які їх цікавили.

Вікторія Сосницька, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗО НВО № 28, поділилася враженнями: «Проведення таких заходів — дуже корисна справа. Адже в наш час уміти застосовувати ІК-технології у навчально-виховному процесі необхідно усім фахівцям без винятку. Технології, які ми сьогодні апробували, значно полегшують робочий процес, заощаджують час. Із КОЗА-ДИСКами я працюю сама і дуже задоволена результатом. Теми дисків щоразу нові, а це дає змогу засвоїти певний аспект роботи детально і в повному обсязі. Ми, педагоги, віддаємо перевагу тим методичним інструментам, які зручні в користуванні. Такою є експертно-правова система «Expertus: Школа», про неї я вже чула, а сьогодні ознайомилася з повним переліком її функцій на практиці: усе чітко, логічно і послідовно!».

Відгуки учасників

Дуже змістовні, цікаві і цінні для роботи майстер-класи. Дякую за практичний досвід користування сучасними ІК-технологіями в роботі заступника директора.
Наталія Веремієнко,
КЗО СЗШ № 64

Із задоволенням попрацювала з КОЗА-ДИСКом. Дійсно дуже зручно: наказ оформила за дві хвилини! Дякую за ознайомлення, надалі використовуватиму в роботі.
Оксана Гатило,
КЗО СЗШ № 117 ДМР

Приємно вражена роботою експертно-правової системи «Expertus: Школа». Дуже зручний спосіб пошуку необхідної інформації, достатньо ввести лише ключове слово, а система надасть повний перелік матеріалів з будь-якої теми, яка цікавить.
Наталія Стороженко,
КЗО СЗШ № 40