Поздравляем Затонского Всеволода - ученика 11-Б класса с 3 местом всеукраинского конкурса эссе "Я-Европеец" 2014.

24 груд. 2014
Конкурс проводился по инициативе Посольства Литовской Республики в Украине. Помогала добиться успеха - руководитель литературной студии Пастушенко Наталья Вячеславовна.

Завершився ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», що поводився за ініціативи Посольства Литовської Республіки в Україні Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Серце до серця" за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я європеєць» проводиться серед учнів 8-11 класів у два етапи. За умовами змагань, на першому етапі учасники мали написати есе і надати його до регіонального організаційного комітету, який визначає 5 кращих робіт. Другий етап, на якому обирають переможців та призерів конкурсу, проводив Всеукраїнський організаційний комітет.

Есе учасників має виражати індивідуальні погляди автора щодо розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Приємно відзначити, що цього року кількість учасників усіх його етапів збільшилась - понад 530 робіт фінального етапу.

На Дніпропетровщині пройшов І етап конкурсу, який в області проводився департаментом фізичної культури і спорту, сім’ї то молоді ОДА спільно із Міністерством молоді та спорту України та Посольством Литовської Республіки в Україні. Учні подали 69 есе, з яких відібрано 5 кращих робіт та направлено до Міністерства молоді та спорту України.

В місті Дніпропетровську І місце посів учень 11 класу КЗО "Навчально-виховне об'єднання №28" м. Дніпропетровська Всеволод Затонський, робота якого була високо оцінена також і журі Всеукраїнського організаційного комітету конкурсу: у заключному етапі ІІ Всеукраїнського конкурсу есе "Я – європеєць" Всеволод Затонський посів ІІІ місце.

У кінці січня – на початку лютого 2015 року на переможців і призерів конкурсу чекатиме урочисте нагородження у Посольстві Литовської Республіки в Україні. Переможці конкурсу нагороджуватимуться дипломами та цінними подарунками.

За інформацією Міністерства освіти та науки,

Міністерства молоді та спорту,

департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА