"Фізкультхвилинка - 2015"

5 лют. 2015
Підведено підсумки конкурсу фізкультхвилинок серед класів початкової школи

5 лютого в актовій залі школи зібралися учні початкових класів, щоб підвести підсумки конкурсу "Фізкультхвилинка - 2015", який проходив 29 січня. Переможених в цьому змаганні не було тому, що кожний клас, кожний учень, кожний вчитель доклали багато зусиль для підготовки. Класи виборювали перемогу  в номінаціях: " Найактивніші", "Наймузикальніші", "Найвеселіші", "Найспівучіші", "Найкреативніші", "Найрухливіші" та інш. Особливо відзначилися учні 1А та 3В як найбільш творчі колективи; 2Г класу як найшвидші та 3Б - як найоригінальніші. Учні цих класів крім почесних грамот отримали призи - скакалки та м'ячі. Найголовнишим здобутком конкурсу стало те, що діти вивчили нові фізкультхвилинки, які тепер  із задоволенням виконуватимуть на уроках.