Вступ до Дніпровського ліцею №28

19 січ. 2024
Починається реєстрація для вступу до Дніпровського ліцею №28. Перейдіть за посиланням та зареєструйтесь

Шановні батьки!
Якщо Ви плануєте перевести на навчання Вашу дитину в наш ліцей на наступний рік, то перейдіть, будь ласка, за посиланням та заповніть анкету щодо вступу до Дніпровського ліцею №28 на 2024-2025 навчальний рік.

Ця анкета – перший етап вступу та підтвердження вашого наміру взяти участь у вступній кампанії Дніпровського ліцею № 28.

Будь ласка, заповніть анкету українською мовою.
Про наступні кроки для вступу ми повідомимо додатково.

Зустріч з  батьками та учнями для вступу до 5 та 10 класів відбудеться 03.02.2024 о 10.00 в приміщенні школи, об 11.00 в ZOOM за посиланням, яке надійде на вашу електронну пошту після реєстрації.

Зустрічі з батьками та учнями для вступу до інших класів відбудеться в кінці травня. Слідкуйте за новинами на сайті закладу