Учениці 9-Б класу нашої школи, Єві Райхман, потрібна наша допомога.

25 січ. 2018
Учениці 9-Б класу нашої школи, Єві Райхман, потрібна наша допомога. У дівчинки вроджена вада серця, легенева гіпертензія. Довгий час вона перебувала на підтримуючої терапії, але зараз їй потрібна термінова, дорога і складна операція по ПЕРЕСАДЦІ СЕРЦЯ І ЛЕГЕНЬ.

Учениці 9-Б класу нашої школи, Єві Райхман, потрібна наша допомога. У дівчинки вроджена вада серця, легенева гіпертензія. Довгий час вона перебувала на підтримуючый терапії, але зараз їй потрібна термінова, дорога і складна операція  ПЕРЕСАДКИ СЕРЦЯ І ЛЕГЕНІВ Таку операцію можуть зробити тільки за кордоном. Робилося безліч запитів і на даний момент прийшла відповідь з Індії, що можуть провести цю операцію. Їх там чекають. Операція коштує 147 тисяч доларів плюс проживання поки з'явиться донор і реабілітація. Така сума для сім'ї - непосильна. У Єви є дві молодші сестрички, мама одна виховує ТРЬОХ дітей, три роки тому помер її чоловік. Їх велика родина буде вдячна за будь-яку допомогу, яка допоможе врятувати життя Єви. Велика частина коштів вже зібрана, але потрібно ще допомогти. Операція потрібна ТЕРМІНОВО.

Телефон мами (Наталія Нестеренко) 067 560 13 71. Номер картки: 5218572220146208 (грн), 4627055004099643 (дол). Величезна подяка всім, хто відгукнувся.