24 лют. 2016

Вітаємо театр казки "Феєрія"- дипломантів міського фестивалю-конкурсу "Театральні обрії"

Вистава "Дівчинка із сірниками" режисер- Василенко О.В.,була відмічена дипломом фестивалю, а головна виконавиця-Завадська Кіра - отримала нагороду у номінації "Краща дівоча роль". Бажаємо нових творчих досягнень!
22 лют. 2016

Виграй СЕМЕСТР БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

Сьогодні спонсор поїздки запрошує взяти участь випускників у конкурсі та виграти Семестр безкоштовного навчання в Університеті WSB (м. Домброва Гурніча).
22 лют. 2016

День рідної мови!

22 лютого вся школа занурилась в колорит рідної мови.

Вітаємо ансамбль "До-мі-солька"

Колектив виступив на Всеукраїнському конкурсі талантів "Діамант" та зайняв 3 місце у конкурсі. Діти та керівники були відмічені жюрі - отримали дипломи та медалі конкурсу. Бажаємо творчих успіхів!
21 лют. 2016

Звернення Дніпропетровського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до населення щодо належності підозрілого предмета до вибухового пристрою.
21 лют. 2016

Звернення Дніпропетровського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до населення щодо експлуатації опалювальних приладів.
19 лют. 2016

Вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Пройшов тиждень присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увінчання пам'яті Героїв Небесної Сотні.
18 лют. 2016

Семінар для бібліотекарів профтехучилищ.

17 лютого у Шкільному бібліотечно-інформаційному центрі КЗО НВО №28 відбувся семінар для бібліотекарів профтехучилищ.
18 лют. 2016

Про відкриття шкільного інноваційного інтерактивного науково-дослідного музейного комплексу

Вітамінні дні

І смачно, і корисно