Новости: 654

Фольклорне свято «Козацькому роду нема переводу»

Яскраве свято підготували гуртківці до дня Українського козацтва,співали танцювали, та приймали участь у козацьких змаганнях.
19.09.2018

Колективна творча справа гуртківців до Міжнародного Дня Миру

Участь у творчій акції "Янгол миру - збережи світ та Батьківщину" прийняли гуртки декоративно-прикладної творчості. Діти створювали власні оберіги,оздоблювали крила янгола та прикрашали петриківським розписом та квітами.
03.09.2018

Веселим святом розпочався новий учбовий рік для вихованців дошкільного відділення!

Малюки охоче виступали, співали та танцювали,разом з казковими героями у виконанні гуртківців театральної студії "Кукляндія" ЦПР.
01.09.2018

Свято першого дзвоника "Країна дитячих талантів"

Яскравим та незвичним святом розпочався новий учбовий рік 2018р. Спортивні батли серед 2-3, та 6-7класів, проходили на спортивних майданчиках, фітнес-команда 9-б класу була організатором танцювального флеш-мобу. Юні гімназисти 5-х класів вирушили екскурсією по новим шкільним кабінетам. Першокласники здійснили захоплюючу подорож країною талантів, де разом з керівниками центру позашкільної роботи створювали яскраві колективні роботи, а також танцювали та знайомились з новими видами спорту.
19.08.2018

Запрошуємо на навчання до гімназії КЗО НВО №28!

В 5-11 класах гімназії КЗО НВО № 28 в наявності вільні місця! Запрошуємо до нас на навчання!!!!
27.06.2018

На відкритті першого в Україні інклюзивного парку в Дніпрі

Вихованці пристосованого пришкільного табору "Здоров'ячок" були запрошені на свято відкриття нового безпечного парку, для дітей з особливими потребами. Діти були у захваті від нових інтерактивних панелей з англійською та українською мовами, та безпечних атракціонів. Давали інтерв’ю та знайомились з новими можливостями парку за допомогою волонтерів.

Прийом учнів до 5-11 класів гімназії

28 cерпня о 10.00 відбудеться зустріч-співбесіда з учнями та батьками 2-11х класів, що бажають вступити на вільні місця до КЗО НВО №28

Про набір до перших класів

Шановні батьки майбутніх першокласників! Адміністрація КЗО НВІО № 28 повідомляє про те, що станом на 01.06.2018 року зараховано 124 учня до 1-х класів на 2018-2019 навчальний рік. Заплановано – 4 класи, 120 учнів. Фактично – 4 класи, 124 учня, вільних місць – 0.

Традиція перемагати!

13 травня на Фестивальному причалі відбувся ІІ чемпіонат м. Дніпра з дитячої легкої атлетики за міжнародною Програмою ІААФ. Як і минулого року, спортсмени нашої школи підтвердили, що вони - кращі!!. Збірна команда 3-4 класів посіла І місце серед восьми команд-переможців районних змагань. Зовсім трошки не вистачило команді 5-6 класів, щоб увійти у трійку призерів. Але ми віримо, що попереду наших учнів чекають перемоги! Висловлюємо велику подяку вчителям, які підготували команди. Це Сергєєва Олена Олександрівна, Федоренко Євгеній Олександрович, Горбатюк Наталя Василівна. Сподіваємося, що наступний чемпіонат стане для нас знову переможним!!!

Наші футболісти - чемпіони області!!!

Переможно закінчився фінал обласних змагань з футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2005 р.н. Учні 7С класу в нелегкій боотьбі вибороли І місце та вийшли на зональний етап Всеукраїнських змагань. Вітаємо спортсмеівн та їх тренера Кузнецова Віктора Михайловича! Бажаємо нових перемог!!!