КЗО "Навчально-виховне об'єднання №28", м.Дніпро

 






Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лист Директору
Ваше iм'я
Зворотнiй e-mail
Повiдомлення

Новини з олімпіад та конкурсів

Відповідно до Положення «Про шкільні учнівські олімпіади з базових дисциплін, конкурс-захист науково-дослідницьких робіт», на виконання наказу управління освіти Дніпропетровської міської ради від 22.09.2016 року № 270 «Про проведення  І-ІІ етапів Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році» у жовтні були проведені шкільні  учнівські олімпіади з базових дисциплін: математики, фізики, хімії, англійської мови, історії, географії, української мови та літератури, російської мови та літератури, біології.

 

Участь у змаганнях взяли 453 школярів із 5-11 класів, з них призерами стали 153 (33,8%). Інформацію в розрізі класів представлено в додатку 1.

Співвідношення призових місць у розрізі класів (додаток 1) показує, що найвищий якісний показник мають  8в клас (із загальної кількості 153 призових місць  учні отримали 23 дипломи), 10б – 18 призових місць, 9б – 16 призових місць.

Якісні знання показали учні 8а, 9а, 9в, 11а класів, які мають багато призерів.

Низький показник участі та результативності в олімпіадах показали учні  5в, 5г, 6а, 7в класів.

Окремо по кожному предмету маємо такі результати:

-         в олімпіаді з математики взяли участь 131 учень. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні:  

 

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

1.      

1

Максимович Анастасія

5-А

Манко І.А.

2.      

2

Кірієнко Варвара

5-А

Манко І.А.

3.      

3

Вєрба Всеволод

5-А

Манко І.А.

4.      

3

Колєснік Микита

5-А

Манко І.А.

5.      

3

Поклонський Артем

5-А

Манко І.А.

6.      

3

Пустюльга Платон

5-А

Манко І.А.

7.      

3

Бурилов Володимир

6-Б

Єлізарова С.Г.

8.      

3

Бессонова Антоніна

6-В

Єлізарова С.Г.

9.      

3

Рисаков Богдан

7-В

Пермінова Т.І.

10.                        

3

Алмаз Анна

7-А

Пермінова Т.І.

11.                        

3

Кірнос Валерія

8-Б

Манко І.А.

12.                        

3

Мельник Ігор

9-Б

Єлізарова С.Г.

 

-         в олімпіаді з української мови взяли участь 93 учня. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні: 

 

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

1.      

1

Кірієнко Варвара                            

5-А

Нікітіна О.О.

2.      

1

Сапожніков Єгор

6-В

Антропова О.О

3.      

1

Скородень Діана

7-Б

Єрмоленко І.Й.

4.      

1

Єрмілова Аліна

8-Б

Харьковець Т.В.

5.      

1

Табірна Марія

9-Б

Войтович Т.В.

6.      

1

Скородень Дарина

10-Б

Войнович Т.В.

7.      

1

Кім Юлія

11-А

Антропова О.О.

8.      

2

Шпілева Яніна          

5-Г     

Нікітіна О.О.

9.      

2

Кравчук Єлизавета

6-Б

Войтович Т.В.

10.                        

2

Ахмедова Арзу

6-Г

Антропова О.О.

11.                        

2

Алмаз Анна

7-А

Єрмоленко І.Й.

12.                        

2

Бабенко Анастасія

8-А

Харьковець Т.В.

13.                        

2

Красавін Ярослав

9-Б

Войтович Т.В.

14.                        

2

Гарбузюк Анастасія

10-Б

Войнович Т.В.

15.                        

2

Печенюк Костянтин

11-А

Антропова О.О.

16.                        

3

Бауск Ія

5-Б

Нікітіна О.О.

17.                        

3

Фурман Анастасія

5-В

Єрмоленко І.Й.

18.                        

3

Шафранська Анна

6-Б

Нікітіна О.О.

19.                        

3

Буланов Юрій

7-А

Єрмоленко І.Й.

20.                        

3

Кириленко Аліна

8-А

Харьковець Т.В.

21.                        

3

Кірнос Валерія

8-Б

Харьковець Т.В.

22.                        

3

Мельник Ігор

9-Б

Войтович Т.В.

23.                        

3

Дяченко Єлизавета

10-Б

Войнович Т.В.

24.                        

3

Пилипенко Олена

11-А

Антропова О.О.

 

-         в олімпіаді з російської мови взяли участь 85 учнів. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні: 

 

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

1.   

1

Бауск Ія

5-Б

Шабатова І.В.

2.   

1

Сивенок Альберт

5-Б

Шабатова І.В.

3.   

1

Хмарська Єлизавета

6-Г

Черняєва Г.О.

4.   

1

Скородень Діана

7-Б

Черняєва Г.О.

5.   

1

Шрамко Олександра

8-В

Шабатова І.В.

6.   

1

Марчук Катерина

9-А

Черняєва Г.О.

7.   

1

Шеремет Ірина

10-Б

Черняєва Г.О.

8.   

1

Пилипенко Олена

11-А

Пастушенко Н.В.

9.   

2

Новіков Павло

5-Г

Гурко Н.О.

10.                        

2

Стримовська Дар’я

6-Г

Черняєва Г.О.

11.                        

2

Пересунько Аліна

7-Б

Черняєва Г.О.

12.                        

2

Кириленко Аліна

8-А

Дегтяренко Л.І.

13.                        

2

Широкоградова Анна

9-А

Черняєва Г.О.

14.                        

2

Табріна Марія

9-Б

Дегтяренко Л.І.

15.                        

2

Красавін Ярослав

9-Б

Дегтяренко Л.І.

16.                        

2

Бабич Альона

9-А

Черняєва Г.О.

17.                        

2

Скородень Дарина

10-Б

Черняєва Г.О.

18.                        

2

Батюкова Поліна

11-А

Пастушенко Н.В.

19.                        

3

Матвеєва Вероніка

5-Б

Шабатова І.В.

20.                        

3

Додатко Олександра

5-В

Гурко Н.О.

21.                        

3

Шпильова Яна

5-Г

Гурко Н.О.

22.                        

3

Харченко Анастасія

6-А

Гурко Н.О.

23.                        

3

Ахмедова Арзу

6-Г

Гурко Н.О.

24.                        

3

Горобець Дар’я

7-А

Дегтяренко Л.І.

25.                        

3

Малевич Марія

8-А

Дегтяренко Л.І.

26.                        

3

Дробний Олексій

9-Б

Дегтяренко Л.І.

27.                        

3

Журавльов Микита

9-Б

Дегтяренко Л.І.

28.                        

3

Тимошенко Анастасія

10-А

Черняєва Г.О.

29.                        

3

Дробот Аліна

11-А

Пастушенко Н.В.

 

-         в олімпіаді з англійської мови взяли участь 53 учня. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні: 

місце

П.І.  учня

Клас

П.І.Б. учителя

1.            

1

Лісна Даря

8-В

Волинська Л. В.

2.            

1

Носинська Катерина

8-А

Боровська Ю. В.

3.            

1

Асташев Гліб

9-В

Волинська Л. В.

4.            

1

Скородень Дарина

10-Б

Волинська Л. В.

5.            

1

Коваленко Поліна

10-А

Волинська Л. В.

6.            

1

Пилипенко Олена

11- А

Іванова Т. А.

7.            

1

Моісеєнко Володимир

11-А

Боровська Ю. В.

8.            

2

Міщенко Анастасія

8-В

Волинська Л. В.

9.            

2

Шрамко Олександра

8-В

Волинська Л. В.

10.       

2

Баштова Марія

8-Б

Батенська Г. В.

11.       

2

Гудов Данило

8-В

Волинська Л. В.

12.       

2

Кірнос Валерія

8-Б

Батенська Г. В.

13.       

2

Тюлєнєв Владислав

9-В

Волинська Л. В.

14.       

2

Луцька Ганна

10-Б

Волинська Л. В.

15.       

2

Шеремет Ірина

10-Б

Волинська Л. В.

16.       

2

Браженко Миколай

10-Б

Волинська Л. В.

17.       

2

Печенюк Костянтин

11-А

Боровська Ю. В.

18.       

2

Долгова Дар’я

11-Б

Боровська Ю. В.

19.       

3

Малевич Марія

8-А

Боровська Ю. В.

20.       

3

Кириленко Аліна

8-А

Валюшко В. Є.

21.       

3

Антонюк Вікторія

8-А

Боровська Ю. В.

22.       

3

Тараненко Катерина

8-Б

Батенська Г. В.

23.       

3

Юдіна Маргарита

8-А

Валюшко В. Є.

24.       

3

Землянка Дмитро

8-В

Волинська Л. В.

25.       

3

Потапова Уляна

8-В

Волинська Л. В.

26.       

3

Васильєва Дарина

8-В

Волинська Л. В.

27.       

3

Широкоградова Ганна

9-А

Волинська Л. В.

28.       

3

Красавін Ярослав

9-Б

Валюшко В. Є.

29.       

3

Валюшко Владислав

9-А

Волинська Л. В.

30.       

3

Долматова Катерина

9-А

Волинська Л. В.

31.       

3

Дробний Олексій

9-Б

Міхєєва О. В.

32.       

3

Мельник Ігор

9-Б

Міхєєва О. В.

33.       

3

Стригун Георгій

9-В

Волинська Л. В.

34.       

3

Зюзін Олег

9-А

Волинська Л. В.

35.       

3

Глухіх Анастасія

9-А

Валюшко В. Є.

36.       

3

Зимовський Данило

10-Б

Волинська Л. В.

 

-         в олімпіаді з німецької мови взяли участь 12 учнів. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні: 

місце

П.І.  учня

Клас

П.І.Б. учителя

1.       

1

Стримовська Дар’я

Скок А.В.

2.       

1

Боровик Єва

Скок А.В.

3.       

2

Ахмедова Арзу

Міхеева О.В.

4.       

2

Лісна Дарина

Скок А.В.

5.       

3

Скородень Діана

Міхеева О.В.

6.       

3

Шевченко Єва

Скок А.В.

7.       

3

Пересунько Анна

Скок А.В.

8.       

3

Тюленев Владислав

Скок А.В.

 

-         в олімпіаді з біології взяли участь 17 учнів. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні: 

 

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

1.    

І

Красавін Ярослав

Богуславська Л.В.

2.    

І

Кіжнер Рафаель

10б

Сторчай І.І.

Богуславська Л.В.

3.    

ІІ

Котелевьска Ганна

10б

Сторчай І.І.

4.    

ІІ

Потапова Уляна

Богуславська Л.В.

5.    

ІІ

Шилов Данило

Богуславська Л.В.

6.    

ІІ

Діброва Дарина

Богуславська Л.В.

7.    

ІІ

Дробний Олексій

Богуславська Л.В.

8.    

ІІ

Лужна Дарина

Богуславська Л.В.

9.    

ІІ

Чикишева Ганна

Богуславська Л.В.

10.                        

ІІІ

Лісна Дарина

Богуславська Л.В.

11.                        

ІІІ

Щербань Марк

Богуславська Л.В.

12.                        

ІІІ

Шрамко Олександра

Богуславська Л.В.

13.                        

ІІІ

Скітенко Анастасія

Богуславська Л.В.

14.                        

ІІІ

Алексюк Ксенія

Богуславська Л.В.

15.                        

ІІІ

Хейлік Єлизавета

Богуславська Л.В.

16.                        

ІІІ

Скородень Дарина

10б

Сторчай І.І.

17.                        

ІІІ

Печенюк Костянтин

11а

Сторчай І.І.

 

-         в олімпіаді з фізики взяли участь 23 учня. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні: 

 

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

1.    

1

Алмаз Анна

Слюсаренко А.Я.

2.    

1

Лісна Дарья

Слюсаренко А.Я.

3.    

2

Шилов Данило

Слюсаренко А.Я.

4.    

2

Нечепоренко Іван

10а

Слюсаренко А.Я.

5.    

3

Корецький Марк

Слюсаренко А.Я.

6.    

3

Потапова Уляна

Слюсаренко А.Я.

 

-         в олімпіаді з хімії взяли участь 24 учня. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні: 

 

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

1.    

1

Лісна Дарина

Білан Л.І.

2.    

1

Шрамко Олександра

Білан Л.І.

3.    

1

Мельник Ігор

Білан Л.І.

4.    

1

Кіжнер Рафаель

10б

Білан Л.І.

5.    

1

Вербицька Олександра

11б

Білан Л.І.

6.    

2

Радченко Іван

Білан Л.І.

7.    

2

Красавін Ярослав

Білан Л.І.

8.    

2

Котелевська Ганна

10б

Білан Л.І.

9.    

2

Печенюк Костянтин

11а

Білан Л.І.

10.                        

3

Слодзик Іван

Білан Л.І.

11.                        

3

Дробний Олексій

Білан Л.І.

12.                        

3

Гарбузюк Анастасія

10б

Білан Л.І.

13.                        

3

Сазонов Данило

11б

Білан Л.І.

 

-         в олімпіаді з географії взяв участь 15 учнів. За висновками журі олімпіади призові місця посіли учні: 

 

Місце

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя

1.    

1

Шрамко Олександра

Бацин П.М.

2.    

1

Тюленєв Владислав

Бацин П.М.

3.    

1

Кіжнер Рафаель

10б

Бацин П.М.

4.    

2

Шилов Данило

Бацин П.М.

5.    

2

Старченко Марія

Бацин П.М.

6.    

2

Борисова Анастасія

10а

Бацин П.М.

7.    

3

Лісна Дарина

Бацин П.М.

8.    

3

Широкоградова Анна

Бацин П.М.

9.    

3

Ранюк Микола

10б

Бацин П.М.

 

клас

Всього учнів

Математика

Українська мова

Російська мова

Англійська мова

Біологія

Німецька, французька мови

Фізика

Хімія

Географія

всього призерів

% успішності

32

6

1

 

 

 

 

 

 

 

7

21,88%

29

 

1

3

 

 

 

 

 

 

4

13,79%

21

 

1

1

 

 

 

 

 

 

2

9,52%

28

 

1

1

 

 

 

 

 

 

2

7,14%

27

 

 

1

 

 

 

 

 

 

1

3,70%

29

1

2

 

 

 

 

 

 

 

3

10,34%

32

1

1

 

 

 

 

 

 

 

2

6,25%

28

 

1

3

 

 

2

 

 

 

6

21,43%

30

1

2

1

 

 

 

1

 

 

5

16,67%

31

 

1

2

 

 

3

1

 

 

7

22,58%

29

1

 

 

 

 

 

 

 

 

1

3,45%

32

 

2

2

5

 

 

 

2

 

11

34,38%

23

1

2

 

3

 

 

 

 

 

6

26,09%

32

 

 

1

7

5

2

3

2

3

23

71,88%

29

 

 

3

5

 

 

 

 

2

10

34,48%

27

1

3

4

3

2

 

 

3

 

16

59,26%

25

 

 

 

3

6

1

 

 

1

11

44,00%

10а

19

 

 

1

1

 

 

1

 

1

4

21,05%

10б

30

 

3

2

5

3

 

 

3

2

18

60,00%

11а

30

 

3

3

3

1

 

 

1

 

11

36,67%

11б

24

 

 

 

1

 

 

 

2

 

3

12,50%

Разом

587

12

24

28

36

17

8

6

13

9

153

26,06%