Пізнавальні канікули

24 бер. 2018
Учні та вчителі школи були учасниками унікальної інтерактивної лекції професора англійського коледжу за напрямом «Неврологія»

Нашим гостем був доктор Аділ Ікбар ( Dr. Adeel Iqbar) – практикуючий лікар і викладач англійського коледжу в Лондоні David Game College, котрий читає лекції для студентів по програмі A-Level медичного напрямку.
Доктор Аділ провів цікавий семінар для учнів старших класів, які планують навчатися на медичних спеціалізаціях за кордоном, в тому числі в Великобританії.
Тема лекції: Neuroscience. A Journey Through the Brain (Неврологія. Подорож крізь мозок)
Під час лекції професор Ікбар розповів про будову нашого мозку та його основні властивості. За які частини тіла відповідає кожна складова мозку та як вона працює. Наприклад, лобова частка (або лобова доля) відповідає за формування особистості, пам’ять, можливість вирішувати задачі, збудження, роздратування та сексуальну поведінку. Доктор Аділ поясне роботу нейронів та імпульсів. Лекція супроводжувалася цікавими прикладами із медичного опиту. Учні ознайомилися з різними випадками із лікарняної практики, деякими хворобами та патологіями.