18 трав. 2015

Педагогічна рада

18 травня 2015 року відбулося засідання педагогічної ради НВО № 28.
15 трав. 2015

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ДИРЕКТОРА

15 травня 2015 року відбувся щорічний ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ДИРЕКТОРА НВО № 28 ЛОмако Ніли Михайлівни
14 трав. 2015

14 травня 2015 року на базі НВО № 28 відбувся науково-практичний семінар

обласний науково-практичний семінар «Система роботи з батьками обдарованих дітей в сучасному загальноосвітньому навчальному закладі»
7 трав. 2015

Памятник Славы

На передодні Дня Перемоги учні 5 А класу поклали квіти до пам’ятника Слави та привітали ветеранів зі святом.
7 трав. 2015

Гра-вікторина "Подорож по країні дорожних знаків"

Гурток "Юний пішохід" провів цікаву гру-подорож з групою подовженого дня 1-2класів,перетворишись у водіїв, пішохідів та регулювальників під керівництвом Роженко М.Г.
24 квіт. 2015

День Англійського театру

Виставою "The Bremen musicians "підкорювали серця глядачів юні актори гуртка "Англійського театру" 5-В класу під керівництвом Сакович О.А.Також була представлена вистава "Three Bears" в класичному англійському стилі,з музичним супровідом на фортепіано, гуртка 4-а класу - керівник Боровська Ю.В.
22 квіт. 2015

Тиждень іноземної мови-конкурс "Фізкультхвилинок"

Вітаємо всіх учасників конкрсу які здобули звання у різних номінаціях! Переможці учні 2-Б класу - викладач англійської мови Волинська Л.В.
17 квіт. 2015

Театралізована програма "Пасхальні кольори" та виставка гуртків "Писанкарство" та "Сонечко"

Насичено- пізнавльною була програма підготована учнями3-В класу-вихованцями фолькльорного та театрального гуртків.
15 квіт. 2015

Вітаємо переможців конкурсів в рамках "Тижня Дитячої книги"

Активну участь в конкурсах на "Кращу книжкову закладку" та "Кращу іллюстрацію до улюбленої книги" прийняли учні почаькової школи: 1-А,1-В,2-Б,2-В, 2-Г,3-А,3-В,3-Г,4-А,4-Б.4-Г класів.
3 квіт. 2015

Вітаємо ансамбль "Домісолька" з 2 місцем в обласному музичному конкурсі "Весняні дзвіночки"

3 квітня відбувся гала-концерт у Дніпропетровському педагогічному коледжі на якому виступив ансамбль"Домісолька"з "Неаполітанською піснею" П.І.Чайковського,і отримав диплом за 2 місце.