З днем святого Миколая!

Привітали усіх учнів початкової школи гуртківці театральної студіїї 4-В класу. Діти пограли з героями у веселі ігри та отримали від Миколая солодкі дарунки.

День Миколая відсвяткували у 1-В класі

Багатомовне новорічне свято "Не дамо Ялинці сумувати або Adventures in a winter forest "(Пригоди у зимовому лісі)! з привітання Діда Мороза та Снігуроньки.
18 груд. 2015

Запрошуємо на виставу "Новогодние приключения Карабаса Барабаса", яка відбудеться у НВО № 28

Запрошуємо на виставу "Новогодние приключения Карабаса Барабаса", яка відбудеться 24 грудня у НВО № 28

Запрошуємо на виставу "Снежная королева", яка відбудеться 23 грудня у НВО № 28

16 грудня у НВО № 228 відбувся семінар-практикум для вихователів ГПД

16 грудня у НВО № 228 відбувся семінар-практикум для слухачів курсів ДОІППО вихователів ГПД
11 груд. 2015

Привітання танцювальному клубу "Гармонія"

Міжнародні змагання зі спортивних танців на Кубок Європи з десяти танців та чемпіонату Дніпропетровської області
10 груд. 2015

Всеукраїнський тиждень права

Протягом тижня учні школи брали участь у заходах Всеукраїнського тижня права
10 груд. 2015

Вітаємо!

Диплом 3 ступеня обласного дитячо-юнацького фестивалю екранних мистецтв «Дніпровські погостини» отримала робота з комп'ютерної анімації Жежерухи Євгена "Приключения котейки" гурток "Комп'ютерна графіка".
9 груд. 2015

Участь гуртківців ЦПР у виставці-конкурсі «Наддніпрянські замальовки»

Роботи вихованців гуртків:"Народної творчості"-кер.О.В.Белова-Брайченко, "Виготовлення іграшок-сувенирів"- кер.С.Г.Савченко,"Гончарик"- кер.Н.В.Падалка, "«Петриківський розпис» -кер. Руденко Ю.А. були відмічені компетентним жюрі, та запрошені до участі у міському конкурсі.
8 груд. 2015

Всеукраїнський тиждень права

8 грудня для учнів 10 та 11 класів був проведений інформаційний урок про систему Надання Безоплатної Вторинної Правової Допомоги ( НБВП) та Адвокатуру, представниками Третього Дніпропетровського Місцевого Центру НБВП : Ручко Владиславом та Прокопенко Андрієм. Проведена лекція-консультація на тему "Захист прав населення". Учні задавали питання та залюбки слухали поради. Дякуємо нашим лекторам!