4 груд. 2015

Міжнародний день інвалідів

Виставка робіт дітей-інвалідів "Я хочу. Я можу. Я вмію"
4 груд. 2015

Змагання до Дня Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України серед учнів 10-11 класів пройшли військово-спортивні змагання
3 груд. 2015

ЦПР запросив на майстер – клас учнів з особливими потребами

Керівник гуртка « Петриківський розпис» Руденко Ю.А. провела майстер клас для дітей – аутистів, на якому діти в пальчиковій техніці створили чудові роботи.
3 груд. 2015

Перші кроки до великої науки

конкурс наукових проектів «Золота осінь», на якому почесними гостями були батьки учнів гімназії навчально-виховного об’єднання № 28.
2 груд. 2015

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Просвітницька лекція в рамках акції підготовлена спеціалістами навчального центру "Логос"
1 груд. 2015

Тиждень боротьби зі СНІДом

Тренінг програми "Маршрут безпеки"
27 лист. 2015

Ушанування пам`яті жертв голодоморів в Україні

Урок пам`яті "З присвятою замордованим голодом..."
21 лист. 2015

День Гідності та Свободи в Україні

У цей день гуртківці театральної студії підготували для маленьких першокласників театралізовану програму « Україна - твоя Батьківщина»
19 лист. 2015

Музична вистава "Коза-Дереза"

На тижні початкової школи відбулася прем’єра музичної вистави «Коза-Дереза», яку представили гуртківці театральної та фольклорної студій 4-В класу.
19 лист. 2015

Посвята в гімназисти

111 п'ятикласників стали Гімназистами. Почесне звання вони захищали своїми візитними картками : танцювали, співали, показували свої спортивні досягнення та таланти. Кожен клас буд особливим та креативним. Всі гімназисти отримали почесні значки, та промови клятву, обіцяючи дотримуватися її до закінчення НВО №28. Ми поздоровляємо наших юних гімназистів.